Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Hülya Avşar'ın yeni planları

  Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  hülya avşarın kariyeri, iş hayatı, yeni planları nelermiş buyrun öğrenelim arkadaşlar.


  < Konu Resmi..>  Güzelliği ve başarısı ile her daim tüm gözleri üzerinde toplayan Hülya Avşar "aşk zamanı değil, iş zamanı" dedi ve kariyeri için yeni planlarını açıkladı Melek'ler.


  Meleklermekani.com olarak güzel yıldıza kariyerinde ve özel hayatında başarılar - mutluluklar diliyor ve size o haberi aktarıyoruz Melek2ler!  Kıbrıs Malpas Gazinosu’nda sahneye çıkan Hülya Avşar performansıyla geceye damgasını vurdu. 4 yıl aradan sonra tekrar sahnelere döne Avşar kızı hiç ara vermemiş gibiydi.

  Hülya Avşar bir haftada 28 iş teklifi aldığını söyledi. Mayıs’ta ABD’ye gidecek olan sanatçı bu arada iki konser verecek. Almanya ve Hollanda konserlerinden sonra Türkiye’ye dönecek olan sanatçıyı yaz boyu çalışma bekliyor.

  Avşar “Bu yıl tatil yok, aşk da yok. Bu yüzden bu tür ilişkilerimi bitirdim. Artık çalışma zamanı" şeklinde konuştu .


   
Hülya Avşar'ın yeni planları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Hülya Avşar'ın Yeni İmajı

  Hülya Avşar'ın Yeni İmajı

  hülya avşarın yeni saç rengi hülya avşarın saç rengi avşar ne avşar nedir Hülya Avşar Sadettin Saran'dan ayrıldıktan sonra kendini bir hayli değiştirdi. Bence ayrılık yaramış genç kız gibi olmuş. Baya da kilo vermiş doğrusu yakışmış hatuna.:sobe:
 2. Hülya Avşar'ın yeni imajı hali güzel olmuş resim var mı

  Hülya Avşar'ın yeni imajı hali güzel olmuş resim var mı

  Hülya Avşar'ın yeni imajını çok beğendim ben yeni resimleri varmı arkadaşlarım. İnanılmaz iyi biliyor yahu bu kadın bu işi. Artı gündemde de nasıl duracağını biliyor.
 3. Hülya Avşar'ın Yeni Şarkısı,Yeni İmajı!

  Hülya Avşar'ın Yeni Şarkısı,Yeni İmajı!

  hülya avşar, yeni şarkısı, yeni imajı, resimleri, yeni albümü, ile ilgili bilgiler burada melekler Yeni şarkısı ve yeni imajıyla Hülya Avşar görücüye çıktı melekler :) Yeni single’ı için hazırlıklarını sürdüren Hülya Avşar, Deniz Seki’den klibinde dans edebileceği tarzda bir şarkı yapmasını istemişti. Avşar’ı kırmayan Seki, “Geçmiş Olsun” adını verdiği bir şarkı besteledi. Şarkıyı...
 4. Hülya Avşar'dan Hürrem Sultan Yorumu!

  Hülya Avşar'dan Hürrem Sultan Yorumu!

  hülya avşar haberleri hülya avşar hürrem krizi Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl dizindeki Hürrem Krizi değişik spekülasyonlarla devam ederken, ünlü oyuncu Hülya Avşar'dan açıklamalar geldi. Hülya Avşar, Meryem Uzerli'nin hemen diziye geri dönmesi gerektiğini söyledi. Gündeme bomba gibi düşen “Hürrem Krizi” hakkında, Meryem Uzerli”nin yerine geçebilecek isimler arasında konuşulan Hülya...
 5. Hülya Avşar'ın Selülitleri!

  Hülya Avşar'ın Selülitleri!

  hülya avşar hülya avşar haberleri hülya avşar selülit Sevgili melekler, her yıl en az bir ünlünün selülitleri magazin basınında yer bulur, boy boy fotoları manşetleri süsler. O ünlü her yıl selülitleri yendiğini söyler ama yaz gelince tüm gerçekler su yüzüne çıkar. Hayır, bu illet hemen her kadının sorunu. Neden onlarla barışık olmak yerine hele de göz önünde olan insanların selülitlerim...

Sayfayı Paylaş