Hürrem Olmak İçin 7 Kilo Verdi

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Hürrem Olmak İçin 7 Kilo Verdi
mürrem sultan hürrem diyeti hürremin diyetisyeni hürremin kilosu diyeti Fragmanlarının yayınlanmaya başladığı günden beri tepkiler almaya başlayan Muhteşem Yüzyıl dizisinin Almanya'dan ithal Hürrem'i dizi için sıkı bir diyete girmiş..

“Muhteşem Yüzyıl” dizisinin Hürrem Sultan’ı Meryem Sahra Uzerli’nin, rol için 7 kilo verdiği ortaya çıktı.

Almanya’dan geldiğinde kıyafetleri korseyle giymek zorunda kalan Uzerli, yapım şirketi tarafından acilen kampa alındı. Ekim ayında İstanbul’a gelen Userli, diyet ve pilates yaparak 7 kilo birden zayıfladı. Userli Türkçeyi daha düzgün konuşmak için de gece gündüz çalışıyor.

ßeLeN

Daimi Üye
Üye
Anlamam ki neden ılla bir insan üstünde yoğunlaşırlar ki belkide fizigiyle türkçesiyle eğitimiyle bu rolun üstesinden gelecek kızlarımız vardır.

ßeLeN

Daimi Üye
Üye
Bu arada dedıgım laf bu kızımıza deıl genel anlamda söyledim .. bir ınsandan bambaska ınsan yaratmak ıcın uzun zaman ugrasıyorlar o acıdan yanı yanlış anlaşılmak ıstemem ..

M

Misafir

Forum Okuru
Bence hala vermeli. Yetersiz :) Çünkü bana göre hala kilolu ve iri :) O bir Hürrem'se herşeyiyle mükemel olmalı :D Yoksa Hürrem'in kemikleri sızlar, o zamanda ben gider Hürrem rolünü alırım valla karışmam bak :D:D

HÜRREM iÇiN SIKIYÖNETiM hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Hürrem sultan hamam otu yağı kullananlar varsa bakabilirmi Hürrem sultan hamam otu yağı kullananlar varsa bakabilirmi
Hanımlar benim bıyık bölgem ağda yaparken çok acıyor hürrem sultan hamam otu yağı kullanan varmı acaba kaç kerede kullanıp etkisini gördünüz? Acı çekmekten iyidir gerçi sürekli kullanmak ama gerçekten kılları azaltıyormu çok merak ettim. Alıp...
Bilmedikleriniz 2
Hürrem Sultan Bu Akşam Toprağa Veriliyor! Hürrem Sultan Bu Akşam Toprağa Veriliyor!
hürrem sultan, muhteşem yüzyıl hürrem sultan, hürrem sultan öldü mü Sevgili melekler, ekranların en çok tartışılan dizisi Muhteşem Yüzyılsezon sonunda ekranlara veda edecek. Dizinin geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde; Hürrem Sultan...
Muhteşem Yüzyıl 0
Yeni Hürrem İçin İki Süpriz İsim! Yeni Hürrem İçin İki Süpriz İsim!
yeni hürrem kim olacak meryem uzerli diziden ayrıldımı yeni hürrem kim Meryem Uzerli'nin tükenmişlik sendromu hastalığına yakalanıp diziden ayrılmasından sonra şimdi herkes merakla yeni Hürrem Sultan karakterini kimin oynayacağını...
Muhteşem Yüzyıl 3
(Hürrem) Meryem Uzerli Cilt Bakımı İçin Neler Yapıyor ? (Hürrem) Meryem Uzerli Cilt Bakımı İçin Neler Yapıyor ?
meryem uzerli cilt bakımı hürrem sultan Çarşamba akşamlarının ilgiyle izlenen dizisi Muhteşem Yüzyıl'ın başarılı ve güzel oyuncusu Meryem Uzerli duru...
Güzellik ve Bakım Önerileri 0
HÜRREM iÇiN SIKIYÖNETiM HÜRREM iÇiN SIKIYÖNETiM
meryem üzerli diyeti Herkesin gözü onun üstünde, Osmanlının ünlü sultanı Hürrem Sultan’ı canlandıran Meryem Üzerli .Yapımcısıda onun bu ününe karşılık filminin yıldızını rahat ettiriyormuş. [FONT=Comic Sans...
Muhteşem Yüzyıl 1