Hürrem Olmak İçin 7 Kilo Verdi

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Hürrem Olmak İçin 7 Kilo Verdi
mürrem sultan hürrem diyeti hürremin diyetisyeni hürremin kilosu diyeti Fragmanlarının yayınlanmaya başladığı günden beri tepkiler almaya başlayan Muhteşem Yüzyıl dizisinin Almanya'dan ithal Hürrem'i dizi için sıkı bir diyete girmiş..

“Muhteşem Yüzyıl” dizisinin Hürrem Sultan’ı Meryem Sahra Uzerli’nin, rol için 7 kilo verdiği ortaya çıktı.
Almanya’dan geldiğinde kıyafetleri korseyle giymek zorunda kalan Uzerli, yapım şirketi tarafından acilen kampa alındı. Ekim ayında İstanbul’a gelen Userli, diyet ve pilates yaparak 7 kilo birden zayıfladı. Userli Türkçeyi daha düzgün konuşmak için de gece gündüz çalışıyor.

ßeLeN

ßeLeN

Daimi Üye
Üye
Anlamam ki neden ılla bir insan üstünde yoğunlaşırlar ki belkide fizigiyle türkçesiyle eğitimiyle bu rolun üstesinden gelecek kızlarımız vardır.

ßeLeN

ßeLeN

Daimi Üye
Üye
Bu arada dedıgım laf bu kızımıza deıl genel anlamda söyledim .. bir ınsandan bambaska ınsan yaratmak ıcın uzun zaman ugrasıyorlar o acıdan yanı yanlış anlaşılmak ıstemem ..

M

Misafir

Misafir
Bence hala vermeli. Yetersiz :) Çünkü bana göre hala kilolu ve iri :) O bir Hürrem'se herşeyiyle mükemel olmalı :D Yoksa Hürrem'in kemikleri sızlar, o zamanda ben gider Hürrem rolünü alırım valla karışmam bak :D:D

$ul€

$ul€

Yeni Üye
Üye
Bence hala vermeli. Yetersiz :) Çünkü bana göre hala kilolu ve iri :) O bir Hürrem'se herşeyiyle mükemel olmalı :D Yoksa Hürrem'in kemikleri sızlar, o zamanda ben gider Hürrem rolünü alırım valla karışmam bak :D:D
Gözler hala bende hürrem mürrem olamazsın beebeeeeemmm :nur:

Vahide Gördüm Hürrem Sultan'a Hazırlanıyor! hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Hürrem Sultan Bu Akşam Toprağa Veriliyor! Hürrem Sultan Bu Akşam Toprağa Veriliyor!
hürrem sultan, muhteşem yüzyıl hürrem sultan, hürrem sultan öldü mü Sevgili melekler, ekranların en çok tartışılan dizisi Muhteşem Yüzyılsezon sonunda ekranlara veda edecek. Dizinin geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde; Hürrem Sultan...
Muhteşem Yüzyıl 0
Flaş! Hürrem Sultan Ölüyor! İşte Detaylar! Flaş! Hürrem Sultan Ölüyor! İşte Detaylar!
hürrem sultan, muhteşem yüzyıl hürrem sultan, hürrem ne zaman ölecek Sevgili melekler, 4 sezondur solk soluğa izlenen reyting rekortmeni dizi Muhteşem Yüzyıl'da bir devir kapanıyor. Dizinin baş karakterlerinden Hürrem için artık...
Muhteşem Yüzyıl 0
Hürrem Sultan Ne Zaman Ölüyor? Hürrem Sultan Ne Zaman Ölüyor?
hürrem sultan, muhteşem yüzyıl hürrem sultan, hürrem sultanın ölümü Sevgili melekler, ilk bölümünden bu yana reyting rekorları kıran dizi Muhteşem Yüzyıl'ın en dikkat çeken karakteri Hürrem Sultan, pek çok kişi tarafından nefret edilen...
Muhteşem Yüzyıl 0
Yeni Hürrem Sultan Vahide Perçin (Gördüm) Beğenildi mi? Yeni Hürrem Sultan Vahide Perçin (Gördüm) Beğenildi mi?
hürrem sultan vahide gördüm, hürrem sultan vahide perçin, vahide perçin haberleri Sevgili melekler, dün gece yayınlanan bölümüyle yeni sezonu açan Muhteşem Yüzyıl, takipçileri tarafından ilgiyle izlendi. Vahide Perçin yanında pek çok...
Muhteşem Yüzyıl 5
Vahide Gördüm Hürrem Sultan'a Hazırlanıyor! Vahide Gördüm Hürrem Sultan'a Hazırlanıyor!
hürrem sultan vahide gördüm vahide gördüm hürrem sultan muhteşem yüzyıl hürrem sultan Sevgili melekler, yeni sezonda Muhteşem Yüzyıl rolünü oynayacak olan Vahide Gördüm rolüne sıkı sıkıya çalışıyor. Tüm bölümleri izleyen Vahide Gördüm...
Muhteşem Yüzyıl 0