1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.676
    Ödül Puanları:
    113

Hürrem Sultan Nerede?

Konu, 'Muhteşem Yüzyıl' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hürrem sultan hürrem sultan nerede hürrem sultan haberleri

Sevgili melekler, yeni sezonda Vahide Gördüm'ün canlandıracağı Hürrem Sultan kimler tarafından kaçırıldı, nereye götürüldü gibi soruların cevaplarını bulacağımız sezon final bölümü 19 Haziran Çarşamba günü izleyeceğiz. Bakalım bu heyecanlı bölümde neler olacak...

Ekranların sevilen dizisi Muhteşem Yüzyıl'da bu hafta kılıçlar çekiliyor. Hürrem’in kaybolduğunu öğrenen Süleyman’ın öfkesi yeri göğü inletiyor. Mihrimah bu hadiseden sultanları sorumlu tutarken, Mehmet Mustafa’yı suçluyor. İki kardeş arasındaki uçurum giderek derinleşiyor.

Malkoçoğlu hanedanı tek tek sorguluyor. Rüstem ise Hürrem’in peşine düşüyor. Umutların tükendiği anda Malkoçoğlu Hürrem’e ulaşacak bir ipucu buluyor. Hürrem’i kaçıranın kim olduğu ortaya çıkıyor. Süleyman bir kez daha ihanetle ve ölümle sarsılıyor.

karakuzu bunu beğendi.
  2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    472
    Ödül Puanları:
    113
    Ayyy harika bi sezon finali olcak sabiriszlaniyorum :D:D

Hürrem Sultan Nerede? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hürrem  sultan

Hürrem sultan

MALZEME 200 gr Dana Eti ( Tranç Eti ) Yağsız ve Sinirsiz ( Kuşbaşı ) 100 gr Kültür Mantarı 1 tane orta boy Soğan 1 tane Sivri Biber 1 tane orta boy Domates 1 yemek kaşığı Salça ½ Limon 2 tane orta boy Patates 2 su bardağı Su 1 su bardağı Süt Arzu Edilen Miktarda Tuz ve Karabiber YAPILIŞI 1 – Kültür mantarlarını yıkayıp süzdükten sonra 30 dakika limonlu ve tuzlu suda bekletelim. daha...
  2. Hadise Hürrem Sultan oldu

Hadise Hürrem Sultan oldu

hadise, hürrem sultan oldu buyrun bu yazımızda detayları öğrenelim arkadaşlar. Güzel şarkıcı Hadise'de bizim sitemizde ki bir çok Melek gibi "Hürrem Sultan aslında benim" dedi. Neden dedi buyrun öğrenelim Melek'ler:) PAL FM’deki “3’ü 1 Arada”ya konuk olan Hadise “Nereden geldiğimi asla unutmuyorum. Bir kıyafeti 3-4 kez giydiğim olurdu. Gecenin 02.00’sinde en son sahneye...
  3. hürrem sultan niye öldü?

hürrem sultan niye öldü?

hürrem sultan öldüğünde nerdeydi?
  4. Hürrem Sultan Kapak Oldu!

Hürrem Sultan Kapak Oldu!

hürrem sultan meryem uzerli haberleri meryem uzerli Sevgili melekler, reyting rekorları kıran dizilerimizden Muhteşem Yüzyıl ortadoğuda da büyük ilgi görüyor. Hem dizinin hem de oyuncuların ilgi görmesi, ortadoğuda yayınlanan dergilerden 'Sayidaty'nin bu ayki sayısında 'Hürrem Sultan'ı canlandıran oyuncu Meryem Uzerli'yi kapak yapmasına sebep oldu. Ortadoğu'nun en büyük dergilerinden...
  5. Rüyada HüRREM SULTAN Görmek

Rüyada HüRREM SULTAN Görmek

Rüyada HüRREM SULTAN Görmek "Hayallerinin çok arttığı bir döneme yorumlanabilir"

Sayfayı Paylaş