1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113

Hüseyin Turan - Aklıma Düştü Gözlerin

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

sürüde bir koyun oldum kurdu kuşu ağırladım
    şşu dilime ateş verdim
    sazım yanar sözüm yanar

yaralarım deşilince
    gün geceye devşirince
    gönüller taş kesilince
    sazım yanar sözüm yanar

gönül türküm susmaz oldu
    dost yaramı sarmaz oldu
    sevdam yare yetmez oldu
    sazım yanar sözüm yanar

Hüseyin Turan - Aklıma Düştü Gözlerin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hüseyin Turan - Sus Be Ağlama Gözüm

Hüseyin Turan - Sus Be Ağlama Gözüm

Sus Be Ağlama Gözüm Bedenim ruhuma gurbet el olmuş Olsun sabret sus be ağlama gözüm Ömrümün baharı sararmış solmuş Solsun sabret sus be ağlama gözüm Solsun sabret boşver ağlama gözüm Gönül derdin yüz bin yapmış abartmış Hergün ağıt yakıp yürek kabartmış Saçlarını pençe pençe kopartmış Yolsun sabret sus be ağlama gözüm Yolsun sabret boşver ağlama gözüm Devran Baba o yar demiş ah...
  2. Hüseyin Turan - Dinle

Hüseyin Turan - Dinle

hüseyin turan doktor sözleri hiç söylemediysem şimdi söylüyorum hüseyin turan hiç söylemediysem şimdi söylüyorum dinle dinle Dinle Yüreğimde yangın başlar Gün dönünce akşama Aklım başımdan gidiyor Sen gelince aklıma Sensiz olmaz diye diye Akşam oluyor bu şehirde Hiç söylemediysem Şimdi söylüyorum Seni her şeyden Çok seviyorum dinle Şu dağların ötesinde Bir yol var ki sana...
  3. Hüseyin Turan - Çalma Çoban

Hüseyin Turan - Çalma Çoban

Çalma Çoban Çoban kavalını dertli çalıyor Koyunları koygun koygun meliyor Gül yüzlü yarimi eller alıyor Çalma çoban kavalını bugünler Hastadır garip gönlüm durmadan inler Çobanın kavalı sinemi deldi Ağlar iki gözüm ne zaman güldü Gül yüzlü yarimi yadeller aldı Çalma çoban kavalını bugünler Hastadır garip gönlüm durmadan inler
  4. Hüseyin Turan - Ahu Gözlerini Sevdiğim Dilber

Hüseyin Turan - Ahu Gözlerini Sevdiğim Dilber

Ahu gözlerini sevdiğim dilber Ahu gözlerini sevdiğim dilber Sana bir sözüm var diyemiyorum Bilmem delimiyim mecnun gezerim Sırrımı ellere diyemiyorum Helal olsun al yanaktan aldığım El uzatıp gonca gülün derdiğim İnce belini tatlı dilini sevdiğim Kırılsın kollarım saramıyorum
  5. Hüseyin Turan - Acayip Hayvanlar

Hüseyin Turan - Acayip Hayvanlar

İncinsen de sözün düzünü diyciğem İncinsen de sözün düzünü diyciğem Acayip hayvanlara benziyirsen Acayip hayvanlara benziyirsen acayip hayvanlara benziyirsen Men senin bu emellerine nice dözüm Men ne diyim daha sana yoktur sözüm Sır sıfatından su içmeyir gözüm Cinlere şeytanlara benziyirsen Cinlere şeytanlara benziyirsen Acayip hayvanlara benziyirsen Acayip hayvanlara benziyirsen A bu...

Sayfayı Paylaş