1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113

Hüseyin Turan - Gecelerimi Al

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Neyim var ki senden başka Gönül vermem sensiz aşka yar
    Hep ismini söyler durur
    Bülbül bilmez gülden başka yar

Gecelerimi al, al uykularımı
    Bugünümü al, al yarınlarımı
    Herşeyimi al, al sonbaharımı da
    Sonra bir türkü çal, çal benim için

Ayrılığı çeken bilir
    Hep ardından hasret gelir yar
    Sabah doğmaz buralara
    Sevdan karanlıkta kalır yar

Gündüzlerimi al, al zamanlarımı
    Yüreğimi al, al umutlarımı
    Herşeyimi al, al baharlarımı da
    Şimdi bir türkü çal, çal benim için

Hüseyin Turan - Gecelerimi Al konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hüseyin Turan - Dinle

Hüseyin Turan - Dinle

hüseyin turan doktor sözleri hiç söylemediysem şimdi söylüyorum hüseyin turan hiç söylemediysem şimdi söylüyorum dinle dinle Dinle Yüreğimde yangın başlar Gün dönünce akşama Aklım başımdan gidiyor Sen gelince aklıma Sensiz olmaz diye diye Akşam oluyor bu şehirde Hiç söylemediysem Şimdi söylüyorum Seni her şeyden Çok seviyorum dinle Şu dağların ötesinde Bir yol var ki sana...
  2. Hüseyin Turan - Çalma Çoban

Hüseyin Turan - Çalma Çoban

Çalma Çoban Çoban kavalını dertli çalıyor Koyunları koygun koygun meliyor Gül yüzlü yarimi eller alıyor Çalma çoban kavalını bugünler Hastadır garip gönlüm durmadan inler Çobanın kavalı sinemi deldi Ağlar iki gözüm ne zaman güldü Gül yüzlü yarimi yadeller aldı Çalma çoban kavalını bugünler Hastadır garip gönlüm durmadan inler
  3. Hüseyin Turan - Alaydım Elin Elime

Hüseyin Turan - Alaydım Elin Elime

Alaydım elin elime Alaydım elin elime Varaydım baban evine Kurbanam dudu diline Kurbanın olam yar senin Hayranın olam yar senin Başına örtmüş valalar Yüreğim başı paralar Korkaram seni alalar Kurbanın olam yar senin Hayranın olam yar senin
  4. Hüseyin Turan - Al Yeşil Dökün Anneler

Hüseyin Turan - Al Yeşil Dökün Anneler

Al Yeşil Dökün Anneler Al yeşil dökün anneler mezer taşıma Gelen ağlar giden ağlar ah bu genç yaşıma Bu ne felaketti geldi başıma Rahmetmiyor zalim felek kanlı yaşıma Kuloğluyum meşarede bin rahmet olsun Yüreğimden vurdular beni tabip ne yapsın Potin ayağımda igal başımda kalsın Ciğerimden vurdular beni tabip ne yapsın
  5. Hüseyin Turan - Acayip Hayvanlar

Hüseyin Turan - Acayip Hayvanlar

İncinsen de sözün düzünü diyciğem İncinsen de sözün düzünü diyciğem Acayip hayvanlara benziyirsen Acayip hayvanlara benziyirsen acayip hayvanlara benziyirsen Men senin bu emellerine nice dözüm Men ne diyim daha sana yoktur sözüm Sır sıfatından su içmeyir gözüm Cinlere şeytanlara benziyirsen Cinlere şeytanlara benziyirsen Acayip hayvanlara benziyirsen Acayip hayvanlara benziyirsen A bu...

Sayfayı Paylaş