gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.023
    Ödül Puanları:
    113

Hüseyin Turan - Sabahın Seherinde

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sabahın seherinde
    Sabahın seherinde ötüyor kuşlar
    Balınan yoğrulmuş o sırma saçlar
    Kudretten çekilmiş karadır kaşlar
    İşte bu gönlümün cananı geldi
    Seher vakti keklik çıkar kabana
    Salladıkça püskül değer tabana
    Korkarım sevdiğim vara tabana
    İşte bu gönlümün cananı geldi

Hüseyin Turan - Sabahın Seherinde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hüseyin Turan - Merdo

Hüseyin Turan - Merdo

Merdo Sana bir gün olsun gülmedi hayat, Kaderi berbat merdo burası gurbet Gelme demedim mi Merdo, Dönme demedim mi Merdo, Vururlar seni Merdo Söylemedim mi? Köprünün başında Merdo pusu kurarlar, Seni ararlar Merdo izin sorarlar,seni kırarlar, Gelme demedim mi Merdo, Dönme demedim mi Merdo, Vururlar seni Merdo, Söylemedim mi? Mahzuni yanıyor derdo bitti baharım, Bahar aylarım...
  2. Hüseyin Turan - Hazan Oldu

Hüseyin Turan - Hazan Oldu

Hazan Oldu İki gözüm yalan mıydı? Bu hasretlik sonum oldu Sen gelmedin hiç gelmedin Ne kıymetim kadrim bildin Hazan oldu hazan oldu Bahar geçti hazan oldu Gonca güldüm yar bağında Gülüm soldu hazan oldu Uçan kuşlar esen yeller Yare benden selam söyler Yine hicran yine akşam Duman duman doldu gözler Hazan oldu hazan oldu Bahar geçti hazan oldu Gonca güldüm yar bağında Gülüm...
  3. Hüseyin Turan - Gel Gönül

Hüseyin Turan - Gel Gönül

Gel Gönül Gel gönül gidelim aşk ellerine Muradın yar ise bir tane yeter Fikreyle kıldığın amellerine Havayı cehline efsane yeter Havayı cehline efsane yeter Efendim gülyüzlüm tabibim Turabi özünü pay-i mal eyle Erenler yolunda kisb-i kar eyle Şu fani dünyayı bir hayal eyle Gelip konan göçtü nişane yeter Gelip konan göçtü nişane yeter Efendim gülyüzlüm tabibim
  4. Hüseyin Turan - Gasavet

Hüseyin Turan - Gasavet

Gasavet Yatamadım gasavetten canım hey Meraktan gülüm vay vay Aşk ateşi çıkmaz oldu a camın hey Yürekten gülüm vay vay Dediler ki yarin gelmiş a canım hey Iraktan gülüm vay vay
  5. Hüseyin Turan - Ahu Dilber

Hüseyin Turan - Ahu Dilber

Ahu Dilber Ahu dilber senin metahın oldum Goncalar açılmış hüsnün elinden Şevk ile ötüyor gece gündüz Dinle nağmeleri can bülbülünden Aşkın kitabına hüsnün yazarım Ahu gözlerinde kaldı nazarım Geceler aşkınla ağlar gezerim Değirmenler döner çeşmim yaşından Tutmuşam bu rahı sabitem billah Severem Haydar�ı anlarım hercan Kimi kızılbaş der kimi akkülah Gezer bu ilhamı halkın...

Sayfayı Paylaş