1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Hüsnü Şenlendirici "Yaşananlar İçimi Acıtıyor"

  Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  niran ünsal adanalı dizisinde söylediği şarkı niran ünsal adanali söylediği şarkı hüsnü şenlendirici besteleri hüsnü şenlendirici bestesi [​IMG]

  Ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici, uyuşturucudan tutuklanan sevgilisi Deniz Seki hakkında suskunluğunu bozdu.

  “Deniz ile bu olaydan önce ayrılmıştık. Yaşadıklarını Deniz'e yakıştıramadım, hoş olmadı. Ancak sevgili olmasak bile bir birey olarak hep yanındayım..”


  Televizyonda ağladığım yazıldı. Ben ağlamadım sadece gözlerim doldu. Gözyaşlarımı tuttum. Çünkü benim 14 yaşında bir oğlum var. O televizyonda ağlayan bir baba görmek istemez. Ayrıca Niran Ünsal'ın söylediği o şarkıda bir aslan bile gözyaşlarını tutamaz.

  Deniz'in yaşadıklarına hem çok üzülüyorum hem de her şey onun için daha da güzel olacak diye düşünüyorum. Her şerrin içinde bir hayır vardır. Böyle düşünmek lazım. Deniz serbest bırakıldığında hiç görüşmedik. Ama biz istediğimiz zaman birbirimize ulaşabiliriz. Şu anda aşktan daha önemli şeyler var. İkinci kez gözaltına alındığında da tekrar oraya gittim. Belki giriş çıkışlarda beni görür kendini daha iyi hisseder diye kapının önündeydim.

  Deniz'le bu olaylar yaşanmadan önce ayrılık kararı almıştık. 2,5 yıldır birlikteyiz ve çok yorulduk. Hâlâ insanlar üzerimizdeler ve bize bir rahat nefes aldırmadılar. O yüzden de ister istemez olumsuzluklar yaşanıyor. Bu olumsuzlukların en son olaylarla ilgisi yok.

  Fakat yaşananlar alınan bütün kararları engelliyor. Sevgili olarak olmasa bile bir birey olarak her zaman Deniz'in yanında olmak istiyorum. Sonuçta biz 3 senedir dünyayı ayağa kaldırmışız neler görmüş neler geçirmişiz birlikte. Böyle günlerde insan arkasını dönüp gittiği zaman ona adam demezler. Keşke bunlarda yaşanmasaydı ama yaşananları hakkıyla adabıyla paylaşmak lazım.

  Herkes bir annenin evladı. Deniz de bu durumda en çok annesine üzülüyor. Annesini üzdüğü için üzüldüğünü, kardeşlerini üzdüğü için üzüldüğünü biliyorum. En çok annesine üzülüyor ama.

  Deniz Seki Türkiye'ye mal olmuş kendine ait bir çok sözü bestesi müziği olan bir çok albümü olan sevenleri olan duygusal bir sanatçı. Her türlü şey yaşanabilir ama bu son durum hoş olmadı ve Deniz'e hiç yakışmadı. Onla yan yana koyamadım bu yaşananları. Yaşananlar içimi acıtıyor, çok üzülüyorum.

  Ama altın nerde olursa olsun altındır. Sosyal hayatta yaşanan bazı hatalar vardır bunları da düzeltmek bizim elimizdedir. O yüzden Deniz değerinden hiçbir şey kaybetmez. Ama bunları yaşamak insanı hayat adına yıpratıyor. Bu üzüntüler de insandan bir şekilde çıkıyor. İnşallah herkes toparlar kafasını hayatına bakar.

  Daha öncede bir çok insan yaşadı ama hiç birine Deniz'e mal olduğu kadar olmadı. Deniz bunun bedelini en ağır şekilde ödüyor. Çok takip edilen biri olduğu için, göz önünde olduğu için böyle oldu.
   
Hüsnü Şenlendirici "Yaşananlar İçimi Acıtıyor" konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Hüsnü ŞenLendirici Parasız

  Hüsnü ŞenLendirici Parasız

  Hüsnü ŞenLendirici Beş Parasız Çıktı.! Ekonomik durumuna ilişkin polis araştırması, Şenlendirici'nin üzerine kayıtlı hiçbir mal varlığının bulunmadığını gösterdi. Deniz Seki'yle yaşadığı yasak aşk yüzünden eşi Nazire Şenlendirici'yle boşanmanın eşiğine gelen Hüsnü Şenlendirici'nin mal varlığı soruşturuluyor. Nazire Şenlendirici'nin boşanmak için 12 bin YTL nafaka ve 2 milyon YTL...
 2. Hüsnü Şenlendirici Deniz Seki Ayrıldılar

  Hüsnü Şenlendirici Deniz Seki Ayrıldılar

  Hüsnü Şenlendirici-Deniz Seki aşkı üst üste gelen krizleri atlatamadı.İkilinin önceki gün ayrılık kararı aldığı iddia edildi. Hüsnü Şenlendirici ile uğruna eşi Nazire Hanımı terk ettiği sevgilisi Deniz Sekinin beraberliğinde sona gelindi. Ünlü klarnetçinin "Mega Magazin" programına yaptığı "Toplumda iki kadını idare eden çok insan var. Onlar gizli yapıyor, ben gizsiz...
 3. Hüsnü Şenlendirici erkek mi be

  Hüsnü Şenlendirici erkek mi be

  Hey Allahım ne günlere kaldık. Ya hani deniz sen hüsnüye aşıktın ya hani terini siliyor elini öpüyordun... Nooldu böyle patatese bağladınız şimdi çakma aşık oldunuz... Yazık gerçekten yazık SEKİ'NİN KARDEŞİNDEN ŞOKE EDEN SÖZ! DENİZ SEKİ'NİN KARDEŞİ SERKAN SEKİ, CNNTURK'TE REHA MUHTAR'IN PROGRAMINDA HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ İÇİN ÇOK AĞIR SÖZLER SARFETTİ... Reha Muhtar'ın programına telefonla...
 4. Hüsnü şenlendirici ağladı

  Hüsnü şenlendirici ağladı

  hüsnü şenlendirici ağlayan klarnet Valla bende berak ediyorum bakalım bundan sonra beraber olacaklarmı:D HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ, TAHLİYE HABERİNİ ÖĞRENİNCE AĞLADI... Deniz Seki'nin 2 aşk yaşadığı evli ve iki çocuk babası klarnetçi Hüsnü Şenlendirici tahliye haberini TV'den öğrenip ağladı. Klarnetçi ''Deniz çıkınca eski günlere döneceğiz'' diyordu. Ancak Deniz Seki bu ilişkiyi...
 5. Hüsnü Şenlendiricinin eşek şakası

  Hüsnü Şenlendiricinin eşek şakası

  hüznü şenlendirici, eşek şakası, çeşme tatili, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici, Çeşme'de bir taşla iki kuş vurdu. İş için Çeşme'ye giden Hüsnü, tatilinden de geri kalmadı ve dostlarına eşek şakası yaptı. İşte o haber Melek'ler:) ÇEŞME’ye hafta sonu bir organizasyon için gelen klarnetçi Hüsnü Şenlendirici, iki gün boyunca hem iş, hem de tatil yaptı....

Sayfayı Paylaş