Hz. Pir Mevlana Celaleddin Rumi'nin Türbesi

fırtına

Yeni Üye
Üye
Hz. Pir Mevlana Celaleddin Rumi'nin Türbesi
cehennem kapısı peygamber efendimizin süt kardeşinin türbesi peygamberimizin süt kardeşinin türbesi peygamber efendimizin

Cevap: Peygamber Efendimiz(s.a.v)kabri‏

çok teşekkür ederim cnm tüylerim diken diken oldu resimden bile görmek insanı mutlu etmeye yetiyor :yahoo::yahoo:

kızlar ben burayı mevlanın türbesine benzettim bi yanlışlık olmasın
mevlana türbesinin bir resmine bakın aynı ufak değişiklikler var sadece
buda mevlana türbesi...
800px-DSC03567.JPG

hiç bi fikrim yok mislim bende böyleydi bu konu :(( ikiside aynı görünüyo biri soluk diğeri daha canlı

:) biri eski resim diğeri yeni ben konyada mevlana türbesine gittim canım biliyorum gördüm o yüzden bilgi yanlış olmasın diye türbe resmini koydum tabiki sendeki bilginin böyle olduğundan şüphem yok zaten ama bana mevlana türbesi gibi geldi bu bilgiyi paylaşmam gerekiyordu canım:)

çok güzel peygamberimiz (s.a.v.) mezarını görünce çok etkilendim paylaşım için saol

paylaşımın için tşkkr ederim bu benim hoşuma gider tabiikide sevinirim sağolasın :) ama ne olacak bu konu pekii uygun olan ne ise sen iyi bilirsin zaten bebisim

Düzeltme

PEYGAMBER EFENDİMİZİN TÜRBESİ diye açtığınız bu konu yanlıştır bu resim Hz. Pir Mevlana Celaleddin Rumi nin türbesidir düzeltilmesi gerekiyor yanlış bilgi veriyorsunuz gerçek peygamber efendimizin türbe resimlerini görmek istiyorsanız eyüp sultana giderken otobandaki köprünün altında peygamber efendimizin süt kardeşinin türbesinin ön tarafında başka bir türbe daha var yol üstünde o türbenin içinde peygamber efendimizin resmini göre bilirsiniz.lütfen birkere olsun gidip görün

Son düzenleme:

Benzer Diğer Konularımız !

Geri