İkinci çizgi silik çıktı gebelik var mı ?

brckrcr

Yeni Üye
Üye
İkinci çizgi silik çıktı gebelik var mı ?
Gebelik testi yaptırdım ve bu resimdeki gibi silik olarak ortaya çıktı hamilelik var mı kızlar ?

ikinci çizgi silik çıktı hamilemiyim.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
merhaba hanımlar size bi sorum olucak adetim on gün geçti karnımdaki şişlikten başka bi belirtim yok dün test yaptım çok çok silik dikkatli bakınca görülcek bi çizgi çıktı yada banamı öyle geliyo sizce durum nedir

Moderatör tarafında düzenlendi:
merhaba hanımlar size bi sorum olucak adetim on gün geçti karnımdaki şişlikten başka bi belirtim yok dün test yaptım çok çok silik dikkatli bakınca görülcek bi çizgi çıktı yada banamı öyle geliyo sizce durum nedir
Bende de tam olarak aynısı oldu ve kan testi yaptırdım hamile değilmişim :/

Bu testin sonucunda net olarak silik bir şey göremiyorum. Testin sonucuna göre hamilelik yok bir kaç gün sonra bir kez daha dener misiniz lütfen. Ben hamilelik göremedim. Bir de bu testi yaptıktan sonra maksimum 10 dakika beklemelisiniz daha sonra silik vs çıkar ise hamilelik yok demektir. On dakikalık sonuç önemli. Sevgiler.

adetinizin 10 gün geçmesine göre daha belirgin bir çizgi çıkmalıydı bence negatif

Geri