I love you avatarları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. I Love You...

I Love You...

i love you ı love you
  2. **ı love you**

**ı love you**

SENi SEViYORUM ! Sadece kim oldugun degil, sen oldugun icin ve seninle beraberken kim oldugumu, benligimi anladigim icin. SENi SEViYORUM ! Sadece kendine yaptiklarin icin degil, bana kattigin güzellikler icin. SENi SEViYORUM ! icimdeki cocugu, sakli kalmis beni yeryüzüne cikardigin ve sana ihtiyacim oldugu her an tüm duyarliliginla yani basimda oldugun icin. SENi SEViYORUM !...
  3. rihanna-hate that ı love you

rihanna-hate that ı love you

Rihanna:] As much as I love you As much as I need you And I cant stand you Must everything you do make me wanna smile Can I not like you for awhile? (No...) [Ne-Yo:] You wont let me You upset me girl And then you kiss my lips All of a sudden I forgive (that I was upset) can't remember what you did [Rihanna:] But I hate... You know exactly what to do so that I cant stay mad at you for too...
  4. ı love you

ı love you

siz sevgi nedir bilirmisiniz bunlarıda beğeneceğinize eminim BIR AVUCTU ARADIGIM, YUREGIMI KOYACAGIM, BIR CIFT GOZDU, GOZUMDEN SAKINACAGIM BAKMAYA KIYAMAYACAGIM. NE SAIRLEIN MISRALARINDA NEDE PICASSONUN MONALISASINDA. ¦ YURUYORUM YINE SOKAKLARDA, YAGMUR YAGIYOR SACLARIMA, SUZULUP KARISIYOR GOZ YASLARIMA, DAYANAMIYORUM YOKLUGUNA, GEL GOTUR BENI UZAKLARA. ¦ AKLIMDAYDIN GUN GECEYE...

Sayfayı Paylaş