İstikbal mobilyadan en yeni genç odası modelleri

  • Konbuyu başlatan *MeleK*
  • Başlangıç tarihi
*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
İstikbal mobilyadan en yeni genç odası modelleri
istikbal mobilya, genç odası modelleri, genç odası takımları, istikbal mobilya genç odaları, trend genç odası modelleri ile ilgili bilgileri bu konumuz da sizler için paylaşıyoruz.

Genç odası takımlarına farklı bakışlar katan İstikbal mobilya, sadece gençlere değil, evlenecek ve evini yenileyecek herkes için oldukça modern, şık ve sıradışı tasarımlar sunmaya devam ediyor.

Çocukluk çağından çıkarak ergenlik çağına giren gençlerin zevkleri, ilgi alanları ve hayata bakış açıları da değişmeye başlar. Odaların da daha çok zaman geçirmek isteyen gençlere artık daha önce kullandıkları çocuk odası takımları hem çocuksu ve demode gelecektir.

İstikbal mobilya gençler için tasarladığı birbirinden modern tasarımları ile hem gençlerin hem de ailelerin beğenisini kazanıyor. Genç erkek ve genz kız odası modelleri modüler ve modern çizgileri bir arada sunarken gençlerin ihtiyaçlarına yönelik tasarımlar ile onlara daha özgür bir yaşam alanlarının oluşmasına olanak sağlıyor.

en yeni genç odası modelleri.JPG


istikbal genc odası.JPG


GENÇ ODASI DEKORASYONU NASIL OLMALIDIR

Elbise dolabı, yatak, şifoniyer, çalışma masası, komidin gibi parçalardan oluşan istikbal mobilyanın genç odaları renk uyumları ve kullanılan malzemelerin kalitesi ile de size kaliteyi ve şıklığı bir arada sunuyor.

Birden fazla çocuğunuz varsa ve yeterli odanız yoksa bu aşamada istikbal mobilya, bazı genç odaların da yatakların ranza olabilme özelliğini size sunarak odaların daha yaşanılır bir hale gelmesine olanak sağlıyor. Daha sonra ayrılabilir yatak olması özelliği sayesinde de farklı bir eve taşındığınız da ranza olarak değil iki ayrı yatak olarak kullanılabilen istikbal ranza yatakları daha cazip bir hal alıyor.

istikbal mobilya genç odaları.JPG

istikbal palet genç odası.JPG


Odanın büyüklüğüne ve çocuğunuzun ihtiyaçlarına göre ister parça parça isterseniz de tüm takım halin de alabileceğiniz istikbal genç odası modelleri sizleri mağazaların da daha yakından incelemeniz için sabırsızlıkla bekliyor;)

istikbal rosalinda genç odası.JPG

trend genç odası.JPG
 

Benzer İçerikler

*MeleK*
Cevaplar
0
Görüntüleme
3K
*MeleK*
*MeleK*
Ayşegül AYRANCI
Cevaplar
0
Görüntüleme
3K
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Cevaplar
0
Görüntüleme
4K
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Üst