İbrahim Tatlıses 2012 yılbaşı gecesi nerede sahneye çıkacak buyrun öğrenelim Melekler

M

Misafir

Forum Okuru
İbrahim Tatlıses 2012 yılbaşı gecesi nerede sahneye çıkacak buyrun öğrenelim Melekler
ibrahim tatlıses 2012 yılbaşında nerede çıkacak hangi kanalda çıkacak nerede sahne alacak buyrun öğrenelim arkadaşlarım. Geçtiğimiz aylarda silahlı saldırıya uğrayan İbrahim Tatlıses hayranlarına şöyle seslendi (bkz: İbrahim Tatlıses hayranlarına sesleniş) Her geçen gün biraz daha iyie giden İbrahim Tatlıses'in sağlık durumunda soın gelişmeyi parmaklarını oynatabildiğine dair almıştık. Her yılbaşı gecesi sahnede görmeye alıştığımız İbrahim Tatlıses'i bu yeni yıl geceside yani 2012 yılbaşı geceside ahnede göreceğiz, çok şükür Melek'lerim. İbrahim Tatlıses 2012 yılbaşı gecesi nerede sahne alacak diye merak eden İbo hayranları; müjdeli haberin tüm detaylarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

Sol tarafı felç kalan ve tedavisi süren İbrahim Tatlıses in yılbaşında sahneye çıkacağı öğrenildi.

ibo-2af.jpg


Geçen günlerde Almanya'da yapılan ameliyatla kafasından alınan kemikler yerine yerleştirilen ve hızla sağlığına kavuşan Tatlıses, İstanbul'a döner dönmez yılbaşında sahne alacağı kanalın belli olduğunu açıkladı.

Ancak Tatlıses kanalın ismini açıklamadı.

Kafasına isabet eden kalaşnikof kurşununa rağmen yaşamasını "Ben tanrının bir mucizesiyim" diye yorumlayan ve bu nedenle yılbaşında 1 milyon TL karşılığı çıkaracağı albüme de "Mucize" adını veren Tatlıses, 3'ü kendisine ait 9 şarkı seslendirecek.

Yeni şarkılarını da ilk kez yılbaşı gecesi seslendirecek olan Tatlıses, iddiaya göre yılbaşı gecesi için 750 bin TL'lik rekor bir ücret alacak. Show TV, Beyaz TV ve TNT ile görüştüğü bilinen Tatlıses'in TNT ile anlaştığı da öne sürüldü.

Ancak Maltepe'deki Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi'ndeki tedavisinin ardından bir süre de Bodrum'da kalma planı yapan Tatlıses, bu konuda sessiz kaldı.
 
ilkimsu

ilkimsu

Yeni Üye
Üye
valla allahın bir mucizesi herhalde adama ölür diyolardı albüm cıkarıyo
 
SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi

Aktif Üye
Üye
hadi hayırlısı :D:D
 
Üst