1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113

İbrahim Tatlıses Twitterı Bıraktığını Açıkladı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ibrahim tatlıses twitter, twitter hakkında, twitter haberleri

Sevgili melekler, geçtiğimiz hafta twitterın kapatılmasıyla gündemin çalkalanması haberinin ardından ünlülerden twitter yorumları gelmeye başladı. Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses twitterı bıraktığını açıkladı. Tatlıses'in daha önce attığı bir tweet eleştiri toplamıştı İşte o tweet;

"Twitter’ın kapatılması beni üzmedi. Hem hakaret et hem de bu hesap benim değil de. Yok ya özgürce belden aşağı sonra çamura yat, ne güzel ya... Haber özürlüğünü anladık da bana belden aşağı vuracak ve ben hiçbir şey yapamayacağım bu nasıl bir özgürlük mahkemeye gidiyorsun ben yazmadım. Delikanlı adam ben yazdım inkar etmiyorum der, der de nasıl diyecek twitter çıkalı sanal âlem kabadayıları da çoğaldı. Yaşasın sanal âlem."

Tatlıses, Twitter'a veda ettiğini ise şöyle duyurdu..

< Konu Resmi..>

İbrahim Tatlıses Twitterı Bıraktığını Açıkladı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ibrahim tatlıses

ibrahim tatlıses

t?rkiye'nin en ?nl? sarkicisi ibrahim Tatlises, 1 Ocak 1952 yilinda Urfa'da d?nyaya geldi. Kalabalik ve yoksul bir ailenin ?ocuguydu. k???k yaslarda ?alismaya basladi. insaatlarda soguk demir ustaligi yapti. Adanali bir sinemacinin, insaatta t?rk? s?ylerken onu fark etmesiyle Tatlises'in b?y?k yolculugu baslamis oldu. ?nce Adana'da ardindan Ankara'da ?esitli gazinolarda sahneye ?ikti....
  2. işte İbrahim Tatlıses

işte İbrahim Tatlıses

ünlü türkücü İmparator lakaplı İbrahim Tatlıses'ten iki yeni proje geliyor..... YENİDEN SİYASETE GİRECEK YENİ ALBÜMÜN MÜJDESİNİ VEREN İBRAHİM TATLISES KÜRTÇE ŞARKI OKUYACAĞINI DA SÖYLEDİ. Müzik dünyasının imparatoru İbrahim Tatlıses, önceki gecce Günay'da sevenleriyle buluştu. İki aydır Cuma gecceleri Günay'da sahne alan İmparator sürprizini açıkladı ve 4 hafta daha Cuma gecceleri Günay'da...
  3. İbrahim Tatlıses... BASINA KIZDI, SERVETİNİ AÇIKLADI!

İbrahim Tatlıses... BASINA KIZDI, SERVETİNİ AÇIKLADI!

ünlü türkücümüz ibrahim tatlıses hangi ilimizde doğmuştur ibrahim tatlıses hangi ilimizde doğmuştur Maşallah çok azmış dana ne olsun yahuu:D Basında çıkan “serveti dudak uçuklatan ünlüler” listesinin ilk sırasında yer almak, İbrahim Tatlıses’i kızdırdı. Listedeki bilgilerin yanlış olduğunu ileri süren türkücü, mal varlığını yazılı olarak açıkladıktan sonra listeyi “ıbrahim Tatlı...
  4. İbrahim Tatlıses Kimdir?

İbrahim Tatlıses Kimdir?

ibrahim tatlıses, kimdir, hayatı, biyografisi, başarıları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Ünlü sanatçılarımızdan İbrahim Tatlıses'in hayatıyla ilgili bilgiler şöyle; İbrahim Tatlıses 1954 yılında Şanlıurfa'da doğdu. Sanatçının çocukluğu hep yokluklarla geçmişti. Sesinin güzel olması nedeni ile yöreye has "Sıla Geceleri"nde hep büyüklerinin yanında...
  5. İbrahim Tatlıses Boşandı!

İbrahim Tatlıses Boşandı!

ibrahim tatlıses, ibrahim tatlıses haberleri, ibrahim tatlıses ayşegül yıldız Sevgili melekler, magazin basının bugün şok bir haber geçtiler. Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses ve 2 yıl önce evlendiği eşi Ayşegül Yıldız tek celsede boşandı. Küçükçekmece Adliyesi Aile Mahkemesi'nde görülen davayla çift bugün yollarını ayırdı. İşte haberin detayları... İbrahim Tatlıses, 11 yıldır beraber...

Sayfayı Paylaş