1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İç Anadolu' dan bozkırın çığlığından güzel kareler

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

anadoludan resimler anadoludan köy manzaraları görüntüler manzaralar ekecik dağı
    kadaşlar, İç Anadolunun en önemli volkanik dağlarından Hasandağının uzaktaki silüeti.... Bozkırdan böyle görünüyor... Hasandağında güzel kaynak suları var ve burada güzel alabalık lokantaları var... Arkadaşları bekleriz misafir etmeye...

< Konu Resmi..>

2- Burası da Aksarayın ikinci en önemli dağı Ekecik Dağı.... Bozkırın ortasında yeşili ile, suyuyla ve havasıyla gökdelen gibi yükseliyor.......

< Konu Resmi..>

3 - Arazide giderken, köyden veya kasabadan geçerken yolunuzu belki dakikalarca kesecek keçi - koyun sürüsü..........

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

4- Bunlar yavru peri bacaları.. Belki yüz yıl sonra bunlar da kapadokyadaki abileri gibi gerçek birer peri bacası olacak.. Şimdilik bunlara oluşum aşamasındaki peri bacaları diyoruz.......

< Konu Resmi..>

5-Bozkırdan kareler... Buradaki işaret parmağı benimdir efenim...:) :) İşte bozkır ve erozyon.... Atalarımızın kanları ile aldığı bu topraklar bugün hain erozyon tehdidi altında... Bizde erozyona karşı Kurtuluş Savaşı yürütüyoruz......

< Konu Resmi..>

6- Bozkırın ortasında yaşam adaları... Anadolumuzda bir köy... bakın orada kavak söğüt ağaçları ile bozkırın ortasında bir vaha gibi... İnadına duruyor... Yemyeşil.........

< Konu Resmi..>

7- Afyondan taaa Elazığa kadar uzanan bozkır böyle işte... ORALARDAN GEÇERKEN BOZKIRIN ÇIĞLIĞINI DUYMAYA ÇALIŞIN. Erozyon belasından kurtulmak istiyor... Ve yeşil bir ortamda yaşayanlar hallerine şükretsinler......

< Konu Resmi..>

İç Anadolu' dan bozkırın çığlığından güzel kareler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Çığlık"

"Çığlık"

edvard munch çığlık çığlık Edvard Munch'tan "Çığlık" Edvard Munch1863-1944 yılları arasında yaşamış, oslo doğumlu sembolist ressam.. Küçükken ailesini kaybeden, kafası fena halde bozulmuş, psychotic resimler çizen norveçli ekspresyonist ressam. alman ekspresyonizminden etkilendiği kadar, van goghgauginin öncülük ettiği post-empresyonist akımdan da oldukça etkilenildiği...
  2. A dan Z ye genç ve güzel bir cilt için öneriler

A dan Z ye genç ve güzel bir cilt için öneriler

Bazı vitaminler ve doğal asitler erken yaşlanmayla sa*vaşta önemli maddeler arasında değerlendiriliyor. Bunlar ara*sında A,C, E, meyve asitleri ve Co-enzim Q 10′u saymak müm*kündür. Ancak sağlıklı yaşlanmanın yolu yıllara meydan okur*ken atılan doğru adımlardan geçiyor. Bilindiği gibi cildimiz vücudumuzun en büyük organıdır. Tüm organizmayı kaplıyor ve dış etkilere karşı koruyucu bir gö*rev...
  3. İç Anadolu Bölgesi Genel Bilgiler

İç Anadolu Bölgesi Genel Bilgiler

iç anadolu bölgesinin giysileri iç anadolu bölgesi haritası İç Anadolu Bölgesi Kuzeyinden Kuzey Anadolu, güneyinden Toros Dağları ile çevrili olan bölge, topoğrafik yönden Anadolu’nun ortasında bir çanak şeklindedir. Yer şekilleri ölçüt alınarak bölge 4 bölüme ayrılmıştır. Bunlar Konya Bölümü, Yukarı Sakarya Bölümü, Orta Kızılırmak Bölümü ve Yukarı Kızılırmak Bölümü’dür. Yer şekilleri...
  4. Anadolu hayat kadın gözüyle hayattan kareler 2011 yarışması

Anadolu hayat kadın gözüyle hayattan kareler 2011 yarışması

anadolu hayat fotoğraf yarışması 2011 Birkaç gündür radyo bangır bangır bu yarışmadan bahsediyor şarkı dinlicem bir parça çalıyor arkasına yine bu haber.. Bende baktım ki az bizleride ilgilendiriyor belki ilgisini çeken meleklerimiz olur dedim ve sizlerler paylaşmaya karar verdim.. Detaylar aşağıdaki şekildedir.. ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK KADIN GÖZÜYLE HAYATTAN KARELER 2011 FOTOĞRAF YARIŞMASI...
  5. iç anadolu bölgesinin ev çeşitleri

iç anadolu bölgesinin ev çeşitleri

lütfen bana iç anadolu bölgesinde bulunan evleri ve bu ev çeşitlerini yazar mısınız teşekkür ediyorum.

Sayfayı Paylaş