1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

İç burkan bir hırsızlık hikayesi...

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

Bence bu cocuga degil, bu cocugu bu duruma getirenlere ceza vermeli...
    Çocuk Yurdu'nda kalan 15 yaşındaki GA hırsızlık yapmak için bir eve girdi... Evden çaldıklarını okuyunca yüreğiniz burkulacak.
    Çoçuk Esirgeme Kurumu’nda kalan 15 yaşındaki G.A. yurttan kaçarak hırsızlık yapmak için bir eve girdi… Polis ekipleri G.A.’yı evin arka bahçesinde saklanırken yakalandı…
    Polis gördükleri karşısında şoke oldu… G.A.’nın çaldığı eşyalar yalnızca bir otomobil teybi, saç kurutma makinesi ve bir bez bebekti...
    Polis gördüklerine inanamayınca evde başka bir hırsızın olabileceğini düşünerek arama yaptı... Ancak başkası yoktu... GA'nın canı bir bebekle oyun oynamak istemişti belki... Ne ailesi ne de ailecek bindikleri bir araba vardı... Ama o yine de bir otomobil teybini almayı belki de onunla bir otomobilleri varmış hayaliyle oynamayı tercih etmişti.

3 yıl önce Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Çocuk Yuvası'na yerleştirildiği anlaşılan GA, yuvaya teslim edildi. Ailesinin de bakıma muhtaç ve sorunlu oldukları belirtilen G.A. ile ilgili soruşturma sürüyor.

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    58
    Ödül Puanları:
    0
İç burkan bir hırsızlık hikayesi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gerçek bir aşkın hikayesi...

gerçek bir aşkın hikayesi...

Kadın her sabah olduğu gibi o günde beyaz değnegi ve el yordamı ile otobüse binmişti. Şöför : -Soldan üçüncü sıra boş hanımefendi, dedi. Kadın 32 yaşında güzel bir bayandı ve eşi oldukça yakışıklı bir hava subayı idi. Bundan birkaç ay önce yanlış bir teşhis sonucu gerçekleştirilen ameliyatla gözlerini kaybetmişti genç kadın ve asla göremeyecekti. Kocası ameliyattan sonra acı gerçeği...
  2. bir aşk hikayesi...

bir aşk hikayesi...

bir aşk hikayesi... Dondurucu soğukta bir an önce evime varabilmek için hızla yürürken, ayağımın ucunda bir cüzdan gördüm.. Hemen aldım. Sahibini gösteren bir kimlik vardır diye acele acele açtım.. İçinde üç dolar ve sararıp kat yerleri yıpranmış eski bir zarftan başka birşey yoktu... Sol üst köşede yalnızca gönderenin adresi, alıcı adresi yerinde bir posta kutusu numarası vardı. Bir ipucu...
  3. Hırsızlık

Hırsızlık

Rüyada bir sey çalmak, zina ve faize isaret eder. Rüyada görülen hirsiz taninmiyorsa o Azrail (A.S.)'dir. Taniniyorsa o hirsiz malini çaldigi kimseden faydalanacagi bir ilim meslek ya da bir söz ögrenir. Bir kimse rüyada evine tanimadigi bir hirsizin yahut ibrigini veya kadinlara nisbet edilen ber seyi çalsa, tabir yine böyledir. Rüyada hirsizlik yaptigini gören kimsenin evine hirsizlarin...
  4. Türk çocuğu tarafından gönderilen yürek burkan bir mektup...

Türk çocuğu tarafından gönderilen yürek burkan bir mektup...

. 08 Ekim 2005 tarihinde büyük bir deprem felaketi ile karşı karşıya kalan ve yaklaşık 70 bin vatandaşını kaybeden Pakistan Devlet Başkanı General Pervez Müşerref, 24 Kasım’da bir Türk çocuğu tarafından gönderilen yürek burkan bir mektubu kendi resmi sitesinde yayınladı.” “Kütahya’nın Tavşanlı İlçesi’nden bir çocuğun Pakistanlı depremzedelere gönderdiği, içinde 1 YTL bulunan anlamlı...
  5. Bir kürtaj hikayesi ...

Bir kürtaj hikayesi ...

5 Ekim:Bugün var edildim. Buradayim. Varim. Müthis bir duygu bu. Var oldugumu henüz annem ve babam bilmiyor. Bir elma çekirdeginden bile küçügüm. Ama ne de olsa, ben benim. Varim ya! Bu bana yetiyor. Henüz bedenim belli belirsiz, yüzüm yok ama, varligimi ve benligimi hissedebiliyorum. Bir kiz olacagim ve baharda çiçekleri sevecegim. 19 Ekim:Biraz büyüdüm. Kimildamam mümkün degil. Annem henüz...

Sayfayı Paylaş