İç Çamaşırıma Sperm Bulaştı Hamile Kalırmıyım?

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Lütfen yardim' Alıntı:
Ben evli ablamın iç çamaşırını giydim yıkanmış iç çamaşırını giydim hamile kalma gibi bir durum var mı lütfen cevap verin çok korkuyorum
Bu şekilde hamile kalamazsın canım
 
F

Flashh

Forum Okuru
Sevgilimle sevişirken sürtünme yoluyla boşladım. Fakat tamamı kendi iç çamaşırıma geldi. Aradan birkaç saat geçtikten sonra tekrar sürtünme yoluyla boşaldım. Sevgilimin adeti 5 gün gecikti. Sorum şu ilk seferde kendi boxer'ime boşaldım ve hiçbir şekilde bu sevgilime temas etmedi. İkinci seferde de yine üstüne boşalmadım. Sevgilimin neden adeti gecikti? Hamilelik riski olur mu?
 
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Sevgili Flashh sitemize erkek üye alamıyoruz gecikmesinin nedeni kesinlikle yaptığım stresten diyebiliriz yakında olur öyle boxerden sperm yürüyerek kesinlikle geçemez ha sonra tamamen soyunup penisiniz ile sürtünmedi iseniz ikincisinde ya da kaçıncısında olursa olsun hamile kalma ihtimali sıfır. Stres kaynaklı gecikme yaşıyor yakında olur mrk etmeyin.
 
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Flashh başka maillerle ve kullanıcı isimleri ile kayıt olmana gerek yok kabul edilmeyeceksiniz. Ne istiyor iseniz üye olmadan sorularınızı sorabilirsiniz.
 
G

Ggyfdtt

Forum Okuru
Sevgilimle anal yaptık içime boşaldı farketmeden eve dönerken cikmis iç çamaşıra bulaşmış ama sabah regl oldum normal günümde 29 Bizde 28 de yapmıştık risk var mi
 
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Selamlar Ggyfdtt, bu durumda regl olduğunuza göre hamilelik riskiniz sıfırdır hamile kalamazsınız bilginiz olsun. Zaten analdan hamilelik olmaz.
 
Üst