SORU : İç Çamaşırıma Sperm Bulaştı Hamile Kalırmıyım?

Doğum kontrol yöntemi uygulanmadan sağlanan ilişkilerde gebellik riski vardır. Ejakülasyon olmasa dahi zevk suyuyla gebe kalmak mümkündür. İhtimal düşük ancak imkansız değildir. Vajinadan içeri zevk suyu sızarda gebelik söz konusu olabilir. Döneminizde gecikme olursa tedbiren gebelik testi yapın.

Sevgilimle çıplak iken ilişki yaşadık fakat sevgilim hala kız bozulma olmadı yani. Sperm vajinanın üzerine geldi. Adetinin de son günüydü. Sperm geldikten sonra hemen sildik zaten yıkadı kendisi de. 8 saat içerisinde de ertesi gün hapı kullandı. Hamile olma riski var mıdır?

Gebeliğin oluşması için spermin vajina içine sızması gerekir, böyle bir şey olmadıysa gebelik söz konusu olmaz. Ancak şunu belirtelim ki doğum kontrol yöntemi uygulanmadan sağlanan ilişkiler gebelikle sonuçlanabilir. Bu nedenle cinsel yönden aktifseniz ve gebelik planı yoksa uygun bir doğum kontrol yöntemi uygulamanızı öneriyoruz.

Sevgilimin üstünde hicbir şey yoktu ve bende sadece iç çamaşırı vardı ic camasırımın üstüne boşaldı biraz ıslaklık vardı ama benden dolayımı ondan dolayımı tam anlayamadım aynı gece regl oldum normal regl günümden 8 gün önce geldi ama normaldede reglim düzensizdir sizce hamile olma ihtimalım varmıdır ? İyi günler

İç çamaşırın üzerine boşalma olmuş spermler çamaşırdan vajinaya sızarsa gebelik düşük ihtimalde olsa söz konusu olur. Beklenen adet döneminizde gecikme yaşarsanız gebelik testi yapın.

Eşimle birlikteyken üstümde iç çamaşırım vardı ve ben iç çamaşırıma boşaldım bi kaç dakika sonra sonrasında eşım bana sürtündü hamile kalma riski nedir

Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik iç çamaşırıma bulaştı ama giymedim ilk başta direk çıkardım sonra 2 saate falan tekrar giydim sizce hamile olabilirmiyim tamda yumurtlama dönemimdeymişim yaptığım araştırmalara göre

Yani hangi akla hizmet giyiyorsun iki saat sonra halime anlamıyorum. Kurumuş muydu? Halen ıslaklık var mıydı artı iç çalaşırının neresi ? Vajinal bölümün orası mı altı mı popo kısmı mı neresi ?

Ben evli ablamın iç çamaşırını giydim yıkanmış iç çamaşırını giydim hamile kalma gibi bir durum var mı lütfen cevap verin çok korkuyorum

Geri