1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    819
    Ödül Puanları:
    113

İçiniz fesat sizin :D:D

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

2 bebek battaniyelerin altında oturuyormuş biri diğerine sormuş; - Sen erkek bebek misin kız bebek mi ?

…Öteki ;

- Bilmiyorum, nasıl anlarız ki ?

Diğeri ;

- Ben biliyorum akıllım demiş ve
    Ötekinin battaniyesinin altına kafasını sokuvermiş 2-3 saniye sonra kafasını dışarı çıkarmış ve
    gülümsemiş.

- Sen kız bebeksin bende erkek

Öteki;

- Ama nereden anladın?

-Çok kolay akıllım senin patiklerin pembe benim kiler mavi
    :çapkın: :D:D

yakışıklım bunu beğendi.
İçiniz fesat sizin :D:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bunuda bulunda göreyim sizi :D

bunuda bulunda göreyim sizi :D

canım melişlerim bu resmin içinde bi bebiş saklı bulabildiniz mi???
  2. Zayıflamak için D Vitamini

Zayıflamak için D Vitamini

D vitamini yaşamsal fonksiyonların dengeli ve düzenli çalışması için gerekli olan en temel vitaminlerden bir tanesidir. Öyle ki D vitamini hakkında sayısız araştırma ve deney yapılmıştır. Bu yapılan araştırmalar ve deneyler neticesinde varılan sonuçlar oldukça şaşırtıcı ve önemli düzeydedir. Sonuç olarak D vitamininin önemli ölçüde gerekli olduğu kanısına varılmıştır. D vitamini yaklaşık...
  3. Ayran İçtin mi  :D

Ayran İçtin mi :D

Bu konu; komik yazılar hakkında bilgiler vermektedir. Melekler, aşağıda ki diyaloğu sesli olarak okuyun ve sonra ortaya çıkan komediye bakın :puha: - I run each teen me? - A wet each team. - I run each make is tea your sun each. - Higher them in each team. - Catch bar duck each teen? - On bar duck each team. - Why high one why!

Sayfayı Paylaş