idrar testi negatif çıkıp hamile olanlar

Merhaba testi çok erken yapmışsınız bu yüzden ne negatif ne de pozitif diyemiyoruz. Gecikmeniz en az üç günlük olursa tekrar test yapmanızı öneririz.
Cevap için teşekkür ederim. Bugün idrar testi yaptım. Sonuç pozitif. Adetim ya yarın ya da pazartesi bazen bir iki gün oynuyor ama galiba yeni yeni yükselmeye başlamıştı. Erken yapmamın sebebi gebeliği erken fark edebileyim diyeydi. Üç kere kimyasal gebelik geçirdim. Kan pıhtılaşması var. Ayın 22sinde doktora gittim. Fark ettiğin an gel clenax iğne vereceğim dedi. Galiba ismi clenaxdı.

Öncelikle gebeliğiniz hayırlı olsun umarım sağlıklı bir gebelik dönemi geçirirsiniz. Daha önce olumsuz bir gebelik deneyimi olmuş bu yüzden gebeliğinizin seyri için hekim kontrollerinizi aksatmayın.

Öncelikle gebeliğiniz hayırlı olsun umarım sağlıklı bir gebelik dönemi geçirirsiniz. Daha önce olumsuz bir gebelik deneyimi olmuş bu yüzden gebeliğinizin seyri için hekim kontrollerinizi aksatmayın.
Gerçekten çok teşekkür ederim. Bir kızım var zaten nasip kısmet olursa ibşaallah ikinci çocuğu çok istiyoruz. Tekrar çok teşekkür ederim. İyi bayramlar :)

Merhaba geçen gebelik testi sonucu pozitif çıktı demiştim. Aynı marka testlerden sabah idrarı ile de ertesi sabah tekrarlafım testi negatif çıktı. Bugün regl günüm. Dün regl günümdü ama muhakkak bir iki gün oynar. Şimdi yine test yaptım birinde bir şey çıkmadı. Diğeri pozitif. Ya ben kafayı yiyeceğim. Ya birazdan ya da yarın kan testi yaptıracağım. Sinirlerim gerçekten artık çok bozuldu.
aG4XVR.jpg

Bu da test sonuçları.

Merhaba, idrardan yapılan gebelik testleri bazı nedenler den dolayı hatalı sonuç verebiliyor. Görsel de yer alan testler de negatif görünüyor. Durumunuz hakkın da net sonuç alabilmek için hcg testi yapın. Hcg testinin yanılma payı yoktur ve %100 net sonuç verir.

Mrb. Arkadaşlar.adetim iki gün oldu geceli.neden net bişey göremiyorum.sabah kan verdm.ucbucukta çıkacakmış.stresten mi böyle oldum bilmiyorum.sanki silik ikinci çizgi var gibi geliyo.siz gorebildiniz mi

Ekli dosyalar

• IMG_20171214_093545.jpg
    IMG_20171214_093545.jpg
    1,9 MB · Görüntüleme: 1.164
Merhaba, tek çizgi var buda gebe olmadığınızı gösteriyor. Tabi bu testlerin hatalı sonuç verme olasılığı da var. Yaptırmış olduğunuz kan testi durumunuz hakkın da net sonucu verecektir.

Tesekkurler cvp icin.Normalde adetlerim düzenlidir ama 6 aydır çocuk istiyoruz ve ilk kez gecikince bu kadar umitlendim.hala da yakinlastirinca bı hayalet çizgi görüyorum.acaba geç döllenme gibi bişey olabilir mi.bakalm ogleden sonra ogrenicem

Geri