idrar testi negatif çıkıp hamile olanlar

Öyle canım inaşllah tüm bekleyenlere evlat versin rabbim.İnsan korkuyor tabi olmazsa diye.Desteğin içinde ayrıca teşekkür ederim.Sende üzme kendini dicem ama elde değil biliyorum.Hayırlısı bakalım bekleyip görücez.Eğer iyi bir gelişme olursa mutlaka haber veririm sende bana haber ver ama

Canım zaten bazen karnıma pıt pıt yapıp yahu orda mısın ne olur ordaysan bir belli et kendini diyorum.Ya bizi çatlatıp bekletip sevindirecek yada içerisi boş

ne demek tatlım ya yeterki hayırlısıyla bebişlerimiz olsun.naklen yayın yaparız burdanhem böyle zamanlarda destek çok önemli.

öyle vallahi haklısın buraya üç beş bişey yazınca rahatlıyor insan tekrar teşekkür ederim sana.Öptüm şekerim.İyi haberlerle naklen yayın yaparız inşallah.

canım yaa kıyamam, inş en kısa zamanda kavuşuruz bebişlerimize 2011 yılı hepimize uğur getirsin. anlıyorum seni, ben de oğlumda böyle şeyler yaşamadığım için bi garip oldum tam kendimi hamile gibi hissetmeye başlamıştım bugün o pembeliği görünce üzüldüm ama yapılacak bşy yok en iyisi bekleyip hepimiz için Allahtan hayırlısını dilemek...