İdrardan gebelik testi kesin sonuç verir mi?

evde gebelik testi yaptım çift çizgi çıktı. Kan tahlili yaptırdım değerim 4,00 çıktı ve yanında negatif yazıyor. 2 aydır adet olmuyorum hamile olabilir miyim?

Merhaba , İdrar testi gebeliğin pozitif olduğunu gösteriyor. Ancak evde yapılan gebelik testleri bazı koşullardan dolayı hatalı sonuç verebilir. İki aylık gecikmeye göre de hcg değeriniz düşük ve buda gebe olmadığınızı gösteriyor. Şunu da belirtelim her adet gecikmesi gebelikten dolayı olmaz. Bir çok neden adet gecikmesine sebep olabilir. Gecikmenizin nedenini öğrenmek için en kısa zamanda bir kadın doğum uzmanına görünün.

Meraba ben ocak 30da

Meraba ben ocak 30da nişamlımla sürtünme ilişkisi yaşadık fakat asla üstüme boşalma olmadı 10 dk snra ayrı boşalma oldu adet günüm şubat 3dü 10 gün gecikdi dün idrar testi yaptım negatif çıkdı ama hala adetim yok ultrasona girdim bişey yok fakat kan testi yapamadım kasıklarımda 4-5 gündür sancı var adetmişim gibi ama hala olmadım hamilemiyim ?

Adet gecikmesi sadece hamilelik kaynaklı değildir bir çok durum adet gecikmesine neden olabilir. Gecikme sonrası yaptığınız test sonucu negatif çıkmış buda gebe olmadığınızı gösteriyor. Bir kaç gün içinde adetiniz gerçekleşmez ise bir kadın doğum uzmanına görünün.

Merhaba 35 gün önce sürtünmeli ilişkim oldu. Boşalma olmadı. Bu ay ki adetim 5 gündür gelmiyor. Bugün yani 5. Gün kahverengi akıntı geliyor. Ara sıra kesiliyor. Bu sabah idrar testi yaptım negatif çıktı. Hamilelik var mı çok korkuyorum

Yaşadığınız ilişkide zevk suyu vajianadan içeri sızarsa düşükte olsa gebe kalma ihtimaliniz var. Ejakülasyon olmadan dahi gebe kalmak mümkündür. Zevk suyu sperm içerebilir.. Kısacası korunmasız her cinsel ilişki gebe kalma açısından risk oluşturur. Bu bilgilerden sonra sorunuzu cevaplayalım. Adet gecikmesi sadece gebelik kaynaklı değildir, bir çok durum adet gecikmesine neden olabilir. Gebelik testi sonucunuz negatif çıkmış bu durumda gebe değilsiniz. Ancak idrardan yapılan gebelik tetsleri hatalı sonuç verebilir bu nedenle durumunuzdan emin olmak adına hcg kan testi yapınız.

Gecikmenin 2. Günü ilişkiden 32 gün sonra yapmıştı. Kan testini 1.2 çıkmıştı. Hala risk var mı?