1. dilasa

dilasa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
Iğrenç ötesi espiriler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Espİrİler

Espİrİler

*Dün yapılan bir operasyonla Ajda Pekkan'ın alnı sonunda ensesine ulaştı. *Bak Barbie'ciğim,sen daha TOY sun. *Türkiye'de en demokratik olay, trafik kazaları; herkes eziliyor... *Tüh!.. Amortiyi tek rakamla kaçırdım yine... *Oğlum,senin zayıflaman için daha 40 fırın ekmek yemen lazım.. *Suçlu ayağa kalk!..Çocuklu bayana yer ver!.. *Daha son kullanma tarihine çok var, Yavaş iç şu...
  2. irenç espiriler

irenç espiriler

irenç espiri irenc espiriler en irenç espiriler irençespiriler espriler piss kokan söre ne denir??? -boksörr.. ***************** adamın birinin kafasına 80 katlı binadan tuğla düşerken tuğlayla adamın kafası arasında 1 karış kala adam ölmüş neden? -adamın aklı 1 karış havadaymış. ***************************** adamın biri maaşını almaya gitmiş ama alamamış neden? -parası yetmemiş...
  3. Berbat ötesi espiriler :))

Berbat ötesi espiriler :))

Yumurtanı sahanda mı yersin? Yoksa deplasmanda mı? Çingeneler Amerikayı nasıl okur? ABE DE.. Rüyalar da hormonlu artık, akşam aksakallı nine gördüm... Dün yapılan bir operasyonla Ajda Pekkan'ın alnı sonunda ensesine ulaştı Oğlum Geldin mi? Hayır, daha gelmedim! Hakan Şükür sahada sakatlanmış. Kim taşımış? Hakan Taşıyan... Yerin kulağı war benim de kulağım war. Ben yer miyim?...
  4. ask espirileri

ask espirileri

♥ Arabanin onundeki cocuklar kazalara, arabanin arkadasindaki kazalarda cocuklara neden olur. ♥ Ben ona baktim, o bana bakti, simdi dort cocuga bakiyoruz. ♥ Erkekler belediye otobusu gibidir. Birini kacirirsan bes dakika sonra oburu gelir ♥ Ona kalbimi verdim saklasin diye, salak buzdolabina koymus bozulmasin diye. ♥ Sen sen ol, kapi onunde ask yapma! Askin gozu kordur ama konsununki asla!...
  5. Çıldırtan Espiriler

Çıldırtan Espiriler

hayattan bezdiren espriler *Dün yapılan bir operasyonla Ajda Pekkan'ın alnı sonunda ensesine ulaştı. *Bak Barbie'ciğim,sen daha TOY sun. *Türkiye'de en demokratik olay, trafik kazaları; herkes eziliyor... *Tüh!.. Amortiyi tek rakamla kaçırdım yine... *Oğlum,senin zayıflaman için daha 40 fırın ekmek yemen lazım.. *Suçlu ayağa kalk!..Çocuklu bayana yer ver!.. *Daha son kullanma tarihine...

Sayfayı Paylaş