1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Ihlamurlar Altında dizi özetleri

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  ıhlamurlar altındadizi özetlerti 1. bölüm


  Varoşların güzelliğiyle dillere destan Elif'i, gönlünü mahallenin yürekli delikanlısı Yılmaz'a kaptırmıştır. Dürüstlüğüyle çevresindekilerin sevgisini kazanmayı başaran Yılmaz'ın gözü Elif'den başka kimseyi görmez. Birbirlerine deli gibi aşık olan Yılmaz ve Elif'in tüm arzuları evlilik hazırlıklarını bir an önce bitirip, birbirlerine kavuşmak ve masallardaki gibi hayatları boyunca mutlu olmaktır.

  Yılmaz bir gümrükte, Elif ise çok büyük bir tekstil fabrikasında işçidir. Elif'in güzelliğini tek fark eden Yılmaz değildir. Tek-Stil fabrikasının veliahttı Ömer de Elif'i görünce büyülenmiş ve yakın takibe almıştır. Varoşlardan çok uzakta zengin bir hayat yaşayan Ömer ve kız kardeşi Filiz için samimi bir aşka sahip olmak en büyük zenginliktir. Filiz yurtdışında eğitim görmüştür ve işinde çok başarılıdır. Başarılı olmadığı tek konu ise aşktır. Filiz, tanımasa da Yılmaz'ın Elif'e olan sevgisinden etkilenir. İçten içe, Yılmaz gibi bir erkeğin karşısına çıkacağı günü bekler, belki de beklediği beyaz atlı prens Yılmaz'dan başkası değildir.

  Elif yaşadığı yoksul hayattan bıkmıştır. Bazen alamayacağı elbiselere bakarken özendiği zengin yaşamın hayalini kurar. Elif için para ve gösteriş ne kadar önemliyse Yılmaz için de o kadar önemsizdir. Aralarındaki en büyük uçurum budur.
  Beklenmedik bir kaza Elif, Yılmaz, Ömer ve Filiz'in kaderlerini birleştirir. Elif'in patronu Ömer otomobiliyle Yılmaz'a çarpar. Yılmaz kazayı ucuz atlatmıştır. Bu kaza Yılmaz'a ve Elif'e birbirlerine verdikleri değeri hatırlatır. Elif'in annesi Müjgan kızının Yılmaz ile kendisi gibi yoksul bir hayat yaşayacağı fikrindedir, yol yakınken Yılmaz'ı bırakmasını söyler durur. Elif'in ise kararı kesindir, Yılmaz ile evlenecektir.
  Yılmaz çalıştığı gümrükte kaçak insan ticareti yapanların oyununu bozar. Dikkati sayesinde yabancı uyruklu birinin hayatını kurtarırken diğer taraftan işlerini bozduğu kişilerin düşmanlığını kazanır.

  Ömer, Elif'i gördükten sonra ona daha yakın olabilmek için elinden geleni yapar. Sırf Elif'e baktı diye adam döven Yılmaz, Ömer'in farkında değildir. Ömer, Elif'in tanıdığı diğer kızlardan faklı olduğunu hisseder. Onu Elif'e doğru çeken bir şey vardır, yoksa bu aşk mıdır?
   
 2. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Ihlamurlar Altında dizi özetleri
  2. bölüm


  Yılmaz ile Elif, kendilerini bekleyen kötü sürprizden habersiz evlilik hazırlıklarına başlıyor.
  Yılmaz, Elif'i pahalı bir otomobilden inerken görür. Elif'e hesap sorar. Elif, Yılmaz'ı daha fazla kızdırmamak için kendisini bırakanın fabrikanın şoförü olduğunu söyler. Yılmaz kıskançlıktan delirir. Tartışma şiddetlenir ve sonucunda iki sevgili birbirine kırgın ayrılır.

  Bu arada Ömer boş durmaz ve Elif'e yakınlaşmaya çalışır. Fakat Elif şimdiye kadar hiç görmediği bir yaban hayvanı gibidir. Kendisine yaklaşılmasına izin vermez. Gönül işleri zannettiği kadar kolay gitmemiş, zengin ve yakışıklı olması işe yaramamıştır. Ömer'in ilgisi, Elif'ten çok annesini heyecanlandırır. Patronun oğlu, hayalini kurduğu damat adayıdır. Sonunda talih kuşu başlarına konmuştur. Müjgan, kızı ve Ömer ile ilgili hayaller kurarken Elif'in aklı küs olduğu sevgilisi Yılmaz'dadır. İki aşığın ayrılığı çok uzun sürmez.

  Filiz aşk konusunda Elif kadar şanslı değildir. Hayalini kurduğu tutkulu ilişkiyi asla bulmayacağını düşünürken sürpriz bir aşk ilanıyla karşı karıya gelir. Handan için damat adayı kızına uygun biridir. Ancak Filiz'in beklediği kişi gerçekten o mudur?
  Yılmaz'ın kardeşi Fahriye, alkol bağımlısı olan kocası Cemil ile evliliklerinin zamanla kötüye gittiğinin farkındadır. Yediği dayaklara rağmen bir yuvayı yıkmak hiç de kolay değildir. Fahriye ve Yılmaz'ın arkadaşı Salih arasındaki yakınlaşma aslında çok eskilere dayanmaktadır ama her ikisi de bunu ortaya koymaktan kaçınır.
  Yılmaz hayırlı bir iş için Müjgan'ın kapısını çalarken, Ömer Elif'i daha fazla düşünmeye başlar. Yılmaz ve Elif kendilerini bekleyen kötü sürprizden habersiz evlilik hazırlıklarına başlamıştır bile.
   
 3. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Ihlamurlar Altında dizi özetleri
  3. bölüm

  Elif'in ve Yılmaz'ın evlilik hayalleri Yılmaz'ın işten çıkarılmasıyla sekteye uğrar. Yılmaz iş hayatında dibe vururken, Elif kariyerli bir geleceğin kapısını aralamıştır. Kendisini bildi bileli çalışan Yılmaz işsiz kalınca sudan çıkmış balığa döner. Onun boş durmak gibi bir lüksü yoktur, para kazanmak zorundadır. Geçici işlerde çalışır, hamallık bile yapar. Bir bunalıma sürüklenmekte olan Yılmaz'ı sevindiren haber arkadaşı Salih'ten gelir. İki kafadar bir gümrükte iş bulurlar. Fakat Yılmaz için büyük bir sorun vardır. Yeni işyeri şehre, yani Elif'e çok uzaktır. Aşıklar bir süre görüşemeyecek olsalar da kalplerinin birbirleri için attığını bilmek tek tesellileri olur. Gecesini gündüzüne katıp çalışan Yılmaz bütün bu zorluklara para biriktirmek ve Elif ile evlenip bir daha hiç ayrılmamak için katlanır. Elif reddettiği Ömer'i aslında bir mıknatıs gibi kendisine çektiğinin farkında değildir. Reddedilmek Ömer'in Elif'e olan ilgisini kamçılamıştır. Genç kızı neredeyse bir gölge gibi takip eder. Filiz Murat'ın ilgisine karşılık vermese de Murat'ın hemen vazgeçmeye niyeti yoktur.
  Filiz ağabeyi Ömer'in Elif'ten etkilendiğini fark ettiğinde kaygılanır. Bu kaygı ağabeyi için değil Elif içindir. Ne maddi ne de manevi yönden Elif'in dünyası Ömer'inki gibi değildir. Ağabeyinin Elif'in küçük ama temiz dünyasını kirletmesini istemez. İki kardeş bu yüzden tartışır.

  Elif yeni işi için aldığı eğitim seminerini başarıyla tamamlar. Hayatının en mutlu günlerinden birini yaşarken, ilerleyen saatlerde mutluluğunun kabusa döneceğinden habersizdir.
   
 4. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Ihlamurlar Altında dizi özetleri

  4. bölüm

  Yılmaz'ın tokadı Elif'in yüzünü değil ama yüreğini acıtmıştır. Duyduğu kızgınlıkla Ömer'e gider fakat beraberinde götürdüğü yürek hala Yılmaz için atmaktadır. Diğer tarafta Yılmaz büyük bir pişmanlık yaşar. Kendisi bile böyle bir şeyi nasıl yaptığına inanamamaktadır. Elif'e duyduğu aşk onu kıskançlıktan deliye çevirmiştir. Yılmaz, ilk defa aşkının büyüklüğünden korkuya kapılır.
  Ömer ise Elif'e karşı olan ilgisinin Filiz'in düşündüğünün aksine geçici bir heves olmadığını her geçen dakika daha iyi anlamaktadır. Şimdiye kadar istediği her kadını elde etmiş olan Ömer için Elif'e yaklaşamamak yeni bir duygudur. Ömer, zor bir dönem geçiren Elif'e yakın olabilmek için her yolu denemeye hazırdır. Filiz aradığı aşkı bulamamış olsa da Elif'in içinde kopan fırtınaları, çektiği acıyı anlar. Elif ve Yılmaz'ın arasına giren kişinin ağabeyi Ömer olduğunu düşünür ve onu bencillikle suçlar. Ömer'in Elif'e olan ilgisi annesi Handan'ı da kaygılandırmaktadır. Yılmaz, Elif'i tekrar kazanmak için elinden geleni yapar. Peki, Elif Yılmaz'ın çabalarına karşılık verecek midir?
  Filiz kendisinden hoşlanan Murat'ı beğenen bir kadın çıkınca adını koyamadığı bir duygu hisseder. Yoksa bu kıskançlık mıdır?
   
 5. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Ihlamurlar Altında dizi özetleri 5. bölüm

  Elif, Yılmaz ile işi arasında bir seçim yapmak zorundadır. Vereceği karar Elif'i, Yılmaz'ı ve Ömer'i etkileyecek bir karardır.

  Elif ve Yılmaz ilişkisinde, her doğan gün yeni bir krizi beraberinde getirir gibidir. Özellikle Yılmaz çalkantılı günler yaşamaktadır. Büyük bir aşkla bağlı olduğu Elif ile mutlu bir hayat geçirmek için kiraladığı evde aynaya bakar. Aynada gördüğü yüz ve ruh hali bambaşka bir Yılmaz'a aittir.

  Elif ve Yılmaz aşkı, denizin ortasında fırtınaya yakalanmış bir sandal gibidir. Aşkları bu fırtınadan sağ çıkmaya yetecek midir?

  Kızının Murat ile birlikte olmasını isteyen Handan, Murat'a tavsiyelerde bulunur. Filiz'i elde etmek istiyorsa daha çok kıskandırmalıdır. Murat, Handan'ın tavsiyelerine uyar. Filiz şimdiye kadar aşkına karşılık vermediği Murat'ı kıskanmaya başlamıştır.
  Parfümü tanıtacak manken halen bulunamamıştır ama aradıkları yeni yüz belki de çok yakınlarındadır.

   
 6. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Ihlamurlar Altında dizi özetleri

  6. bölüm

  Yılmaz'ın Elif'e duyduğu tutkulu aşk, dünyasında fırtınalar kopartacak kadar büyüktür. Yılmaz, Elif'in kendisini değil de, işini tercih etmesinin şokunu atlatamadan daha büyük bir şok yaşar. Şimdi de sevdiği kadının fotoğrafları sokakları kaplamıştır. Bu kadarı Yılmaz'a fazla gelir. İçinde kopan fırtınayı bastırmak istercesine mağazayı talan eden Yılmaz bileklerini kelepçelenmesi için polise uzatırken aslında bilmediği bir dünyaya adım atıyordur. Hayatında açılan bu yeni sayfada Elif eskisi gibi yerini alabilecek midir?

  Elif, Yılmaz'ın polis aracına bindirilişini izlerken o anda her şeyi sorgular. Belki de yaşadığı derin bir pişmanlıktan başka bir şey değildir. Yılmaz'ın kendisi için ne kadar değerli olduğunu geçte olsa anlamıştır. Fakat bu Yılmaz için yeterli olacak mıdır?

  Erol büyük iş hayallerini yıkan Yılmaz'ın en ağır şekilde cezalandırılmasını ister. Ve böylece Yılmaz'ın hapishane günleri başlar. Yılmaz bu bilmediği dünyada ölümün soğuk nefesini ensesinde hissedecektir.
   
 7. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Ihlamurlar Altında dizi özetleri

  7. bölüm

  Yılmaz, cezaevinde kendini bir ölüm tuzağının ortasında bulurken, Elif de Yılmaz'la konuşmanın yollarını arıyor.
  Yılmaz'ın başına ne geldiyse Elif'e duyduğu büyük aşktan gelmiştir. Elif olayların bu şekilde gelişeceğini tahmin etmemiş olsa da, tek suçlunun kendisi olmadığını, yaşananlar da Yılmaz'ın da payının olduğunu düşünür. Birçok defa Yılmaz'la konuşmaya çalışmış ama başarılı olamamıştır. Fakat ne yapıp edip Yılmaz'ı görmeye ve onunla konuşmaya kararlıdır. Çünkü gönlünde Yılmaz'dan başkası yoktur. Ve biliyordur ki, Yılmaz'ın gönlünde de kendisinden başkası yoktur. Peki, Yılmaz, Elif'i affedebilecek midir?

  Ünlü kabadayı Kemal Sadıkoğlu, namı-ı diğer Sustalı Kemal'in koğuşa geleceği haberi mahkûmlar arasında sevinç yaratmıştır. Yılmaz bilmediği bu dünyanın efendisine karşı kayıtsız kaldığı için göze batar. Racona uymayarak şimşekleri üstüne çeker. Ancak istese de olayların dışında kalamaz, kendisini bir ölüm tuzağının ortasında bulur.

  Filiz kendisine büyük bir aşkla bağlı olan Murat'a adım adım yaklaşmaktadır. Fakat onu, Murat'a doğru sürükleyen duygunun aşk olduğundan emin değildir.

  Elif işçi olarak girdiği şirketteki yükselişine devam etmektedir. Artık satış sorumlusu değil halkla ilişkiler asistanıdır. Biri hapishanede, diğeri iş hayatında fakat ikisi de yabancı bir dünyada ve birbirlerinden uzaktadırlar. Yaşadığı tatsız olaylar yüzünden mutsuz olan Yılmaz'ın yüzü aldığı güzel bir haberle gülecektir.
   
 8. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Ihlamurlar Altında dizi özetleri
  8. bölüm

  Elif hapishaneye kadar girmeyi başarmıştır. Ancak Yılmaz'la görüşmesi hayal ettiğinden çok farklı olacaktır. Yaşadığı fırtınalardan sonra Yılmaz'ın, Elif'e ve hayata karşı görüşleri tamamen değişmiştir. Her şeye rağmen ayrılık konuşmasını yaparken kalbi halen Elif için atmaktadır.

  Artık Elif'te Yılmaz'a kızgındır, gururu kırılmıştır. Yılmaz'ın hapisten çıkacağını duyunca adını koyamadığı karmaşık duygular içinde kalır. Yılmaz, Elif'i kendisinden uzaklaştırmaya çalışırken belki de onu bir sınavdan geçirmektedir. Elif her şeye rağmen Yılmaz'ın öfkesinin dinmesini bekleyip, bu aşk sınavını başarıyla verebilecek midir?

  Yılmaz'ın eski kabadayı Kemal'in hayatını kurtarması iki adam arasında dostluğun başlamasına neden olur. Oğlunu kaybettikten sonra güvenebileceği birinin hasretiyle yanıp tutuşan Kemal'in Yılmaz'ı da kaybetmeye niyeti yoktur. Yılmaz'ın artık bir 'Kemal Abi' si vardır. Bu iki adam arasında başlayan dostluk kısa süreli olmayacaktır. Hapishaneden farklı bir Yılmaz çıkmıştır ve hayatında yepyeni bir sayfa açılacaktır.
   
 9. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Ihlamurlar Altında dizi özetleri

  9. bölüm

  Yılmaz'ın aşkını hala içinde taşıyan Elif, Ömer'den gelen evlilik teklifi karşısında bocalar. Karmaşık duygular içinde yolunu bulmaya çalışırken kardeşinin başına gelenlerden dolayı çok zor günler geçirir. Ona bu zor günlerinde en büyük destek Ömer'den gelir. Büyük bir içtenlikle Elif'in yanında yerini alıp elinden geleni yapan Ömer genç kızın kalbine giden kapıyı açmayı başarabilecek midir?
  Yılmaz bir gölge gibi takip ettiği Filiz'in istediği tayı ondan önce davranıp almıştır. Filiz hayvanı bir sabah aniden karşısında görünce hem şaşırır hem de sevinir. Fakat bir sorun vardır. Bu ilginç hediyeyi ona kim, neden göndermiştir? Yılmaz Filiz'in kendisine ulaşmasını geciktirmeye çalışsa da Filiz bu gizemli adamla konuşmaya kararlıdır. Kafasında bir sürü soru işaretiyle karşısına çıktığı Yılmaz'ın niyetini anlamaya çalışır. Bu onların ilk özel karşılaşmalarıdır. Peki, bu karşılaşma Filiz'in Yılmaz'ı çözebilmesi için yeterli olacak mıdır?
   
 10. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Ihlamurlar Altında dizi özetleri

  10. bölüm

  Yılmaz'ın aşkını hala içinde taşıyan Elif, Ömer'den gelen evlilik teklifi karşısında bocalar. Karmaşık duygular içinde yolunu bulmaya çalışırken, kardeşinin başına gelenlerden dolayı çok zor günler geçirir. Ona bu zor günlerinde en büyük destek Ömer'den gelir. Büyük bir içtenlikle Elif'in yanında yerini alıp, elinden geleni yapan Ömer, genç kızın kalbine giden kapıyı açmayı başarabilecek midir?

  Yılmaz bir gölge gibi takip ettiği Filiz'in istediği tayı ondan önce davranıp almıştır. Filiz hayvanı bir sabah aniden karşısında görünce hem şaşırır, hem de sevinir. Fakat bir sorun vardır. Bu ilginç hediyeyi ona kim, neden göndermiştir? Yılmaz, Filiz'in kendisine ulaşmasını geciktirmeye çalışsa da Filiz bu gizemli adamla konuşmaya kararlıdır. Kafasında bir sürü soru işaretiyle karşısına çıktığı Yılmaz'ın niyetini anlamaya çalışır. Bu onların ilk özel karşılaşmalarıdır. Acaba bu karşılaşma Filiz'in Yılmaz'ı çözebilmesi için yeterli olacak mıdır?
   
 11. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Ihlamurlar Altında dizi özetleri

  11. bölüm  Hayatının en zor dönemlerinden birini geçiren Elif, yanında Yılmaz'ı bulamadığı için hayal kırıklığı yaşar. Ömer ise Yılmaz'ın aksine maddi ve manevi desteğiyle bir an olsun Elif'i yalnız bırakmamıştır.

  Artık Yılmaz'dan ümidini kesen Elif, kendisi için doğru insanın Ömer olduğuna karar verir ve evlenme teklifini kabul eder. Ömer sevinçten havalara uçarken diğer tarafta Yılmaz hayatının bu en kötü haberiyle sarsılır. Elif'in düğününe davetsiz bir misafir olarak gitmeyi göze alır. Yılmaz sevdiği kadının bir başkasıyla evlenmesine razı olacak mıdır?

  Filiz'le Yılmaz'ın yolları bir kez daha kesişir. Filiz, Yılmaz'ın kendisinden ne istediğini tam olarak anlayamasa da, ona karşı tarif edemediği duygular hissetmeye başlar. Hayatında ilk defa bir erkeği çözmekte zorlanan Filiz, gizemlerle dolu Yılmaz'ın çekiciliğine karşı koyabilecek midir?
   
 12. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Ihlamurlar Altında dizi özetleri

  12. bölüm

  Elif'in sevgisini yüreğinden söküp atamayan Yılmaz büyük bir acı yaşıyor ve hayat ona yeni sürprizler getiriyor.
  Filiz, Yılmaz'a karşı daha önce hissetmediği duygular içindedir.
  Kendisini çok sinirlendiren bu adama neden ilgi duyduğunu bir türlü anlayamaz. Her şeye rağmen karşı koymayı sürdürür. Ancak nereye kadar başarılı olacaktır?
  Elif düğününe gelen davetsiz misafirden habersiz Ömer'le sessiz sedasız evlenmiştir. Ömer ailesini bile karşısına alarak Elif'e sahip olmanın mutluluğunu yaşar. Dünya umurunda değildir.

  Yılmaz aslında deniz fenerine değil, umutsuz aşkına çarpmıştır. Her şeyi kalbinden söküp atmak istemiştir ama bu düşündüğü kadar kolay olacak mıdır? Yaşadığı büyük acı Yılmaz'ı nasıl etkileyecektir?
   
 13. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Ihlamurlar Altında dizi özetleri

  13. bölüm

  Filiz, Yılmaz'a karşı gelişen duygularından kaçamayacağını anlamıştır. Yılmaz; hayatı algılayışı, zevkleri ve yaşama biçimiyle Filiz'in şimdiye kadar gördüğü erkeklerden çok başkadır. Yılmaz'ın dünyasında gördüklerine hayranlıkla bakar. Onunla, en sıradan yemeğin bile heyecanlı, farklı bir tarafı vardır. İstanbul'dan uzakta Yılmaz'la baş başa kalınca ona karşı duyguları daha da yoğunlaşmıştır. Yılmaz da Filiz'in gittikçe kendisine yaklaştığının farkındadır.

  Elif, Filiz'in gönlünü kaptırdığı kişinin Yılmaz olduğundan habersiz sırdaşı ve yol göstereni olmuştur. Farkında olmadan Filiz'in Yılmaz'a doğru sürüklenmesinde etkili olur. Yılmaz, Filiz'in evine kadar gelir. İki eski sevgili aylar sonra tekrar karşılaşırlar.

  Ömer'in standartlarına uygun bir ev bulmak hiç de kolay değildir. Elif bu konuda sabırsız olsa da kendilerine ait bir evleri olana kadar Handan'la aynı çatı altında yaşamak zorundadır. Ancak Handan'ın kurallarına boyun eğmez.

  Elif yeni hayatına uyum sağlamakta sıkıntılar çeker. Alıştığı sıcak ilişkilerin aksine şimdi bulunduğu ortamda ilişkiler soğuk ve mesafelidir. Ayak uydurmak yerine kendi alışkanlıklarını oraya taşıyarak mutlu olmaya çalışır.

  Salih, Fahriye'ye yıllardır içinde sakladığı duyguları itiraf etmiş olmanın huzuru içindedir. Fakat hiç hesapta olmayan bir şey olur. Fahriye Cemil'den boşanacağını ve yeni bir hayata başlayacağını düşünürken kendisini kötü bir sürprizin beklediğinden habersizdir.
   
 14. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Ihlamurlar Altında dizi özetleri

  14. bölüm

  Filiz'le Yılmaz arasındaki tehlikeli yakınlaşma artık önlenemez bir hal almıştır. Filiz her geçen gün Yılmaz'a daha büyük bir tutkuyla bağlanmaktadır.

  Hayallerindeki erkeği bulduğuna neredeyse emindir. O mutluluktan bulutların üstünde gezerken, diğer tarafta Elif ise sebebini anlayamadığı bir mutsuzluğa doğru sürüklenmektedir. Ailesiyle birlikte eski yokluk günlerinden uzak, sorunsuz bir hayata ve kendisini seven bir kocaya kavuşmuş olmasına rağmen Elif ne aradığını bir türlü anlayamaz.

  Filiz'i yakından tanımak Yılmaz'ı şaşırtır. Aşk ilişkilerinde Filiz'in de kendisi gibi seçici olduğunu görmek Yılmaz'ın Filiz'e karşı olan duygularını etkileyecek midir?
  Handan yılbaşı gecesi için bir maskeli balo düzenlemeye karar verir. Filiz'in en önemli davetlisi ise hiç kuşkusuz Yılmaz'dır. Elif ve diğerleri Yılmaz'la karşılaştıklarında neler olacak?

  Fahriye, kocası Cemil'in intihara teşebbüs etmesinden sonra boşanmaktan vazgeçip Cemil'e geri dönmüştür. Onu geri getiren duygunun aşk olmadığını bilen Cemil karısının gönlünü kazanabilmeyi başarabilecek midir?
   
 15. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Ihlamurlar Altında dizi özetleri

  15. bölüm

  Elif, Yılmaz'ı maskesine rağmen elbette tanımıştır. Yılmaz'ı ele veren gözlerini Elif'ten daha iyi kim tanıyabilir ki? Yılmaz da belli etmemeye çalışsa da Elif'i görünce altüst olmuştur. Elif alışmaya çabaladığı Yılmaz'sız hayatının bundan sonra aynı şekilde gidemeyeceğini hisseder. Herkes kendisini eğlenceye kaptırmış yeni yılı karşılamaya hazırlanırken bu iki yürekte fırtınalar kopmaktadır.

  Yılmaz'ın gerçekte kim olduğundan habersiz olan Filiz, aşık olmanın sarhoşluğuyla bulutların üstündeymiş gibi mutludur. Yakında hayatında kopacak fırtınalardan ise habersizdir.

  Öte yandan Hacıhüsrevli Meral, Kemal'in sevgilisi zannettiği şarkıcı Leyla'yı Ekrem'in gözü önünde kaçırtır. Meral'in amacı Kemal'i tehdit edip karanlık işlerine alet etmektir.
   
Ihlamurlar Altında dizi özetleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. ıhlamurlar altında

  ıhlamurlar altında

  Varoşların güzelliğiyle dillere destan Elif'i, gönlünü mahallenin yürekli delikanlısı Yılmaz'a kaptırmıştır. Dürüstlüğüyle çevresindekilerin sevgisini kazanmayı başaran Yılmaz'ın gözü Elif'den başka kimseyi görmez. Birbirlerine deli gibi aşık olan Yılmaz ve Elif'in tüm arzuları evlilik hazırlıklarını bir an önce bitirip, birbirlerine kavuşmak ve masallardaki gibi hayatları boyunca mutlu...
 2. Ihlamur

  Ihlamur

  (Linde / Tilleul / Linden tree / Linder tree / Tilia / Tilia silvestris / Linden) Haziran-agustos aylari arasinda beyazimsi-sari renkli, hos kokulu çiçekler açan, yüksek boylu agaçtir. Genellikle ormanlarda tabiî olarak bulunursa da, süs agaci olarak park ve bahçelerde de yetistirilmektedir. Yapraklari sapli, ucu sivri, kenarlari disli, taban kisimlari kalp biçiminde, üst yüzü yesil, alt yüzü...
 3. Yabancı Damat Dizi Özetleri

  Yabancı Damat Dizi Özetleri

  yabancı damat nazlı doğum 1.BÖLÜM Ege'nin iki kıyısından; Türkiye ve Yunanistan'dan iki gencin masal tadındaki imkansız aşklarının öyküsü anlatılıyor. Türk ve Yunan müzikleri ile süslenen dizinin çekimleri Bodrum'da başladı, Yunanistan'ın Simmi Adası'nda devam etti. Dizinin daha sonra Gaziantep-İstanbul çekimleri yapıldı. Atina'da da çekimleri yapılacak olan dizi için ayrıca Türkiye'de dev...
 4. Ihlamurlar Altında dizisinin güzel yıldızı tuba'ya süper teklif.

  Ihlamurlar Altında dizisinin güzel yıldızı tuba'ya süper teklif.

  Alman mücevher firması Montblanc, marka yüzü olması için Tuba Büyüküstün’e sadece transfer parası olarak 1 milyon 600 bin dolar ödedi. Tuba her reklamdan ayrıca para alacak. Vatan'ın haberine göre, Kıvanç Tatlıtuğ’un, Gümüş dizisiyle Ortadoğu’nun en sevilen aktörlerinden biri haline gelmesinin ardından, Ihlamurlar Altında dizisi de Tuba Büyüküstün’e Arap dünyasında şans getirdi. Dizinin...
 5. IhLamurLar ALtında (akor)

  IhLamurLar ALtında (akor)

  e----------------------------------------------------------------------------- h----8-9-11-11'13-11-9-11-9-8-9-8---------------------------------------2kere g----------------------------------------------------------------------------- D----------------------------------------------------------------------------- A-----------------------------------------------------------------------------...

Sayfayı Paylaş