İkea'dan Farklı İhtiyaçlara Uygun Sehpa Modelleri

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
İkea'dan Farklı İhtiyaçlara Uygun Sehpa Modelleri
İkea'nın farklı ihtiyaçlara cevap verdiğini duymuşsunuzdur. Birçok ürün arayışınıza İkea mağaza ziyareti ile cevap bulabilirsiniz. Evimizde en çok ihtiyaç duyduğumuz sehpalar için siz de bu see yeni modellerle cevap bulmak istiyorsanız aşağıya sizler için eklediğim İkea orta ve yan sehpa modellerine göz atabilirsiniz. Her ekonomiye uygun modeldeki sehpa modelleri ile ihtiyaçlarınızı gidermeye ne dersiniz?

boksel orta sehpa beyaz.jpg
boksel orta sehpa siyah.jpg

Boksel yan sehpa- 299 TL
Bu sehpa modeli yan sehpa ihtiyacınıza cevap verecek standartlarda karşınıza çıkmaktadır. Sertleştirilmiş temperli cam masanın üst kısmına yerleştirilmiş olup yüzeyde lekelenme durumlarının önüne geçmektedir. Bir adet ayarlanabilir raf sistemini istediğiniz şekilde ayarlayarak kendinize uygun bir raf yapabilme fırsatını yakalayabilirsiniz. Tekerlekleri ile sehpayı bir yerden bir yere kolay bir şekilde oynatabilirsiniz. Sunta ve malmin kaplama ana malzmemeden yapılmış bu yan sehpanın beyaz ve siyah renk seçeneklerini İkea'da yakından inceleyip kısa zamanda ürün teminini gerçekleştirebilirsiniz.

lack orta sehpa.jpg
Lack orta sehpa- 59,99 TL
Orta sehpaya mı ihtiyacınız var? İkea mağazalarında son derece uygun fiyata alabileceğiniz lack orta sehpa kitap ve dergileriniz için ekstra raf içeriğine sahip olup düzenli bir ortam sağlayıcılığı ile sizlerin ihtiyacınıza tam manası ile karşılık vermektedir. Az miktarda hafif deterjanlı bez ile kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz.
lack tekerlekli yan sehpa.jpg

Lack tekerlekli yan sehpa- 79,99 TL
Yan sehpaya olan ihtiyacınıza cevap bulmak ve kaliteli uzun ömürlü bir ürün sahibi olmak istiyorsanız sizler için yukarıdaki modeli tavsiye ederim. Raf bölmesi, kitap, dergilerinizin yanı sıra kumandalarınız için ekstra yer oluşturmaktadır. Tekerlekler sehpanın yer değişimini kolaylaştırır.
lack yan sehpa 2.jpg
lack yan sehpa 3.jpg
lack yan sehpa.jpg

Lack yan sehpa- 29,99 TL
Kolay hareket ettirilebilir bir yan sehpaya ihtiyacınız varsa bu ihtiyacınız için pembe, beyaz ya da siyah renk seçeneklerinden faydalanarak odalarınız için ihtiyaç duyduğunu yan sehpa alımını hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
lindved yan sehpa.jpg

Lindved yan sehpa- 89,99 TL
Bu sehpada ayaklarının estetikselliği ile odalarda farklı bir tarz ürün kullanma kolaylığını elde edebilirsiniz.
stockholm 2'li orta sehpa.jpg

Stockholm 2 'li sehpa- 399 TL
strind yan sehpa.jpg

Strind yan sehpa- 229 TL
string orta sehpa.jpg

String orta beyaz sehpa- 399 TL
Dergiler için ayrı bir rafı bulunan ekstra düzen sağlayıcı bir masaya ihtiyacınız varsa bu ürün harika bir seçim olacaktır.
vejmon orta sehpa.jpg

Vejmon orta sehpa- 299 TL
 
Üst