İkea'dan Sürgü Kapaklı Gardırop Modelleri

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
İkea'dan Sürgü Kapaklı Gardırop Modelleri
Yatak odası dekorasyonunuzda İkea ürünlerinden faydalanmak istemez misiniz? Kaliteyi, uzun ömürlülüğü ve her cebe uygunluğu ile İkea mağazaları birçok kişinin tercih ettiği mağazalar arasında yer almaktadır. Siz de bu sene yatak odasına dolap almak isteyenler arasında iseniz aşağıya eklediğim sürgü kapaklı gardırop modellerine göz atmaya ne dersiniz?
frame_pax_slide.jpg

ikea pax uggdal.jpg

İkea pax - 600 TL
Dar yatak odanıza İkea'dan alacağınız bu ürün ile tüm eşyalarınızı yatak odanıza sığdırma fırsatını yakalayabileceksiniz. Askılı bölmesinin yanı sıra çekmece tasarımı ile de şıklık sunan bu gardırop sizlerin saklama alanı bakımından geniş yer elde edebileceğiniz kaliteyi hissedip yaklaşık 10 yıllık garanti teminatı sunan bir üründür.

ikea pax uggdal 2.JPG

ikea pax uggdal.jpg

ikea pax uggdal-2.085,99tl
İhtiyaçlarınıza ve zevkinize uygun bir sürgü dolap tercihinizi gerçekleştirirken ikea pax uggdal sürgü kapaklı dolap tercihinde bulunmak istiyorsanız yukarıdaki görseldeki gibi geniş depolama alanından faydalanabilirsiniz. Özellikle yatak odalarınızda alan sorunu yaşayanlar arasında iseniz sürgü kapaklı gardırop modeli tercihi sizler için son derece ideal bir tercih olacaktır. Dar iskeleti ile bu gardırop sınırlı alanınızda işinizi görecek depolama alanını sağlayacaktır. Sürgü kapak kısmında yer alan aparat yavaş ve yumuşak bir dokunuşta dolap kapağını kapatmanıza yardımcı olmaktadır. Gardırobun eğimli ayak yapısı her yüzeyde dengeyi sağlayacaktır.

Dilerseniz aşağıdaki sürgü kapaklı modellere de göz atabilirsiniz.
duvardan-duvara-gardrop.jpg
İkea-pax-sürgü-kapaklı-gardırop.jpg
ikea-surgu-kapakli-gardrop-dolap.jpg
PE298249.jpg
PE340022.jpg
PE402508.jpg
 

Ekli dosyalar

  • PAX.JPG
    PAX.JPG
    553,9 KB · Görüntüleme: 724
Üst