ikinci Selim dönemi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İkİncİ MeŞrutİyet

İkİncİ MeŞrutİyet

Dönemin en güçlü devleti İngiltere Osmanlı Devleti'nin parçalanmasını onaylıyordu. Alman gizli servisleri bu haberi genç subaylara ulaştırdılar. II. Abdulhamid'in siyasetini yersiz bulan ve ancak yeniden anayasalı bir monarşiye dönülmekle yurdun kurtarılacağına inanan İttihat ve Terakki Cemiyeti'nin asker üyeleri II. Abdülhamid kapalı bulunan parlamentoyu yeniden toplama kararı aldı. Mebus...
  2. 7 Yaş - İkinci Bunalım Dönemi - 7 Yaş Sorunları

7 Yaş - İkinci Bunalım Dönemi - 7 Yaş Sorunları

8 yaş sorunları 7 yaş bunalımı 7 sendromu Benim oğlum şimdiden bunalıma giriyor en ufak şeyden sinirleniyor.Çok hiperaktif olduğundan dolayı böyleymiş doktorumuz öyle söyledi.Ama oğlumu 7 yaşındayken düşünmek bile beni korkutuyor.Şimdi böyleyse 7.sinde nasıl olacak acaba:D Prof.Dr.Kemal Çakmaklı 7 hakkında bizleri bilgilendiriyor.Buyrunuz 7.yaşındaki çocuk anneleri:) 7 Yaş - İkinci Bunalım...
  3. İkinci selim in kaç karısı ve çocuğu var

İkinci selim in kaç karısı ve çocuğu var

İkinci selim in kaç karısı ve çocuğu var
  4. Birinci ve İkinci Dönem Teog Sınav Tarihleri 2015

Birinci ve İkinci Dönem Teog Sınav Tarihleri 2015

teog sınav tarihleri 2015, teog sınav sonuçları ne zaman açıklanacak 2015, teog sınav tarihleri 1.ci dönem, teog sınav tarihleri 2.ci dönem Ortağitim öğrencileri için çok önemli bir sınav olan teog sınavı öğrencilerin bir nevi hayatlarına yön vererek okuyacakları liseyi belirliyor. 2014/2015 tarihin de birinci ve ikinci dönem teog sınav tarihleri hakkın da bilgi edinmek isteyenler için gereken...
  5. 2015 İkinci Dönem Teog Birincisi Kim Oldu?

2015 İkinci Dönem Teog Birincisi Kim Oldu?

Gecikmeli de olsa sonun da açıklanan teog sonuçlarının ardından dikkatler sınav birincisine çevrildi. Birçok kişinin merak ettiği teog birincisi Muş ilinden çıktı. Haber ile ilgili detaylar ise şöyle? Muş 1071 Melikşah Ortaokulu öğrencisi Elif Arslantaş, TEOG 2. dönem sınavında tüm soruları doğru yanıtlayarak Türkiye birincisi oldu. Öğrenci Arslantaş'ı başarısından dolayı kutlayan İl...

Sayfayı Paylaş