1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

ikiz

Konu, 'I-İ' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

rüyada ikiz bebeğe hamile olduğunu görmek rüyada doğurduğunu görmek bebek doğurduğunu erkek bebek hamile olduğunu Birbirinin aynı şeyleri görmek ziyade sevince, İkiz kardeş görmek, başarı şansı eşit olan iş ve teşebbüslere yahut din ve dünya işlerini dengeli yürütmeye delalet eder.Rüyada ikiz çocuğu olduğunu görmek işinizde küçük bir başarı kazanacağınıza yorumlanır. Rüyada ikiz görmek kısmettir. Ama ikizler, güzel ve sağlıklı olmalıdır.Rüyada ikiz çocuk görmek, ortaklar arasinda uyuma, islerin iyi gitmesine isarettir. Bazi tabirciler de zahmet, üzüntü ve yorgunluga isaret eder

ikiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iki

iki

Rüyada iki sayısı hayra yorulur. İki dengeyi, huzuru, anlaşmayı simgeler. Rüyada görülen çift şeylere çok dikkat etmek, iyi yorumlamak gerekir. Ayrıca görülen şeyin iki vakitte olacağına da işaret eder.
  2. iki soru iki cevap

iki soru iki cevap

İki soru iki cevap Zamanın birinde ünlü bir bilgeye iki soru sormuşlar. Birincisi ; “İnsanoğlunun seni en çok şaşırtan davranışları nedir?” Bilge tek tek sıralamış : Çocukluktan sıkılırlar ve büyümek için acele ederler. Ne var ki çocukluklarını özlerler... Para kazanmak için sağlıklarını yitirirler. Ama sağlıklarını geri almak için de para öderler... Yarından endişe ederken bugünü...
  3. iki alyans

iki alyans

haziran akşamları bir ömrüm daha olsaydı uğruna vermezmiydim iki alyans iki alyans resimleri resmi Bir rüzgar gibi geçti Ellerinde gençliğim Bir ömrüm daha olsaydı Uğruna vermez miydim? Eski bir yalandı o "Aşk" denilen masaldı.. Hiç çıkmıyor aklımdan hiç haziran akşamları... Eski bir yalandı o "Aşk" denilen masaldı... Dilimizde aldı şimdi bir...
  4. İki Şey

İki Şey

Çok doğru tespitler...Okuyunca benim çok hoşuma gitti sizinle paylaşmak istedim...Umarım sizde beğenirsiniz :tik: Iki sey 'Kalitesiz Insan'in ozelligidir : 1- Sikayetcilik 2- Dedikodu Iki sey cozumsuz gurunen problemleri bile cozer : 1- Bakis acisini degistirmek 2- Karsindakinin yerine kendini koyabilmek Iki sey yanlis yapmani engeller: 1 - Şahıs ve olaylari akil ve kalp...
  5. ikimiz....-dostuma-

ikimiz....-dostuma-

dostuma yazı dostuma yazılar dostumu seviyorum dostumu çok seviyorum Ben, “seni” seviyorum. Sizinle değil, seninle konuşmaktan, Eymir Gölü’nden Or-An’a birlikte tırmanmaktan, Kızılay’dan metroya binip Batıkent’e gidip gelmekten – vagondaki bin bir surat ile oyunlar oynayıp, bin bir ifade hakkında yorumlar yapmaktan, ayaküstü öyküler uydurmaktan hoşlanıyorum. “Sen” aç istiyorum kapını...

Sayfayı Paylaş