ilahi azrail sen adamı öldürürsün... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. azrail..

azrail..

YAŞANMIŞ GERÇEK OLAY adamın biri arabasıyla giderken yolda bir yolcu alır arabaya.... adam arka > >tarafa biner..... > >şöför - eee hemşerim kimsin nereye gidersin...der.... > >yolcu - ben Azrailim..canını almaya geldim der...... > >şöför alaycı bir tavırla > >- sen mi Azrailsin der..yaw senin gibi Azrail olurmu hiç der.... > >yolcu sakin bir tavırla...
  2. Sen Adam Olmazsın

Sen Adam Olmazsın

sen adam olmazsın sen adam olamazsın olmazsın şiir Sen Adam Olmazsın Kaybedilen her ömür Yürekler bin bir parca Belki zaman bilir Bir cagre bulabilir ama Sevgiler her biri bir yerde Umursamazsin, anlamazsin Senin aglamadan zaten karin yok Senin yikilmakta karin ne olabilirki? Sen alismisin cöküp yalnizligina Bir duvarin kenarinda Kendine destan okumaya alismisin Sen alismissin.... Ben...
  3. Aradığım adam sen değilsin!!!

Aradığım adam sen değilsin!!!

Kalbimde derin yaralar var, senden değil merak etme, sen o yaraların yakınından bile geçemezsin. Kolay mı bunca şeyi bilen bir kadını acıtmak, sen henüz o yolun başına bile gelemezsin. Senden çok önce geçtiğim aşkın kollarından, zaten adı üstünde aşktı! Kanattı, yaktı, kavurdu, soldurdu. Yaş yerine kan aktı gözlerimden, öyle bir büyüydü ki; ne öldürdü, ne güldürdü. Bedenimde değmemiş,...

Sayfayı Paylaş