1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

İlginç Bir Arkadaşlık

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: İlginç Bir Arkadaşlık

:huhe:anı nasıl becermısler anlamadım:D

İlginç Bir Arkadaşlık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilginç bir renk testi

ilginç bir renk testi

ben hangi rengim testi ilginç renkler Gerçekten çok ilginç ve sadece 2 sorudan oluşuyor ....Buyrun bakalım:dil:Bakalım meleklerim hangi rengi seçecekler? SORU - 1: Aşağıdaki renklerden birini seçiniz. SARI MAVİ KIRMIZI SORU - 2: Aşağıdaki renklerden birini seçiniz. YEŞİL MOR TURUNCU Test bitti.. Sarı ve Yeşil: Bakıcılar Gerçekçi bakış açınız kendiniz ve...
  2. ilginç  BİR panço

ilginç BİR panço

YAPIMI 7 nolu şişimiz ile 248ilmek atıp 8cm lastik ördükten sonra aşağıda verilen şekilde saç örgülü deseni döşeyerek örgümüze devam edelim a)1kenar ilemk 2ilmek düz 1ilmek ters 6ilmek düz(3/3saç örgü için) 1ilmek ters 2ilmek düz b)1ilmek ters 6ilmek düz(3/3sola doğru saç örgü için) 6ilmek düz(3/3sağa doğru saç örgü için) 1ilmek ters 2ilmek düz 1ilmek ters 6ilmek düz(3/3saç örgü için)...
  3. İlginç bir rüya

İlginç bir rüya

Rüyamda daha önce hiç görmediğim ancak bana anlayamadığım bir nedenden ötürü çok tanıdık gelen eski bir kasabadayım. Olsa olsa, bugüne kadar gördüğüm tarihi binaların tuhaf bir karışımı olan bu terk edilmiş kasabada bir insan bulabilmek için evlerden eve girip çıkıyorum. Çoğu evde masada bırakılmış bir tabak yemek, yerlere atılmış kıyafetler ve yanan sobalar görüyorum ancak penceresi ve kapısı...
  4. Msn arkadaşlık davetleri bana bir türlü gelmiyor

Msn arkadaşlık davetleri bana bir türlü gelmiyor

Msn Live son srümü kurulu bilgisayarımda arkadaşlık isteği gönderen kişilerin bu istekleri bir türlü ulaşmıyor bana. Gönderdik diyorlar bekliyorum bekliyorum sonuç yok. Msn yi kapatıyorum açıyorum hala gelmiyor bende ekliyorum sonra ondan sonra oluyor. Hadi tanıdıklar ekledik diyenlerden adresi alıp ekliyorum ama peki ya yenilerde napacam. Bi yolu varsa lütfen bana yardım edin .
  5. arkadaşlık

arkadaşlık

benim bir arkadaşım arkamdan atıp tutmuş ben bunu başka birinden duydum ama duyduğum kişiye söz verdim ona söylemeyeceğime ne yapmalıyım

Sayfayı Paylaş