Etiketler:
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    28

İlkyardım Görselleri

Konu, 'Çöplük' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

İlkyardım Görselleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayvan Isirmalarinda İlkyardim

Hayvan Isirmalarinda İlkyardim

Hayvan ısırmalarında ilkyardım nasıl olmalıdır? Ø Hasta/yaralı yaşamsal bulgular yönünden değerlendirilir (ABC), Ø Hafif yaralanmalarda yara 5 dakika süreyle sabun ve soğuk suyla yıkanır, Ø Yaranın üstü temiz bir bezle kapatılır, Ø Ciddi yaralanma ve kanama varsa yaraya temiz bir bezle basınç uygulanarak kanama durdurulmalıdır, Ø Derhal tıbbi yardım istenmeli (112), Ø Hasta kuduz ve/veya...
  2. Görsel İletişim

Görsel İletişim

görsel iletişim nedir görsel sanatların iletişimdeki rolü iki boyutlu materyaller materyal nedir iletişim biçimleri GÖRSEL İLETİŞİM İletişim insanlar arasında bilgi alışverişidir. İletişim,iletiyi gönderen ve alan arasında oluşan,alış veriş ilişkisi içerisinde paylaşılan çift yönlü bir yararlanım sürecidir. (1) Bu tanıma paralel olarak Görsel iletişim ise görüntülü bilgilerin alışverişi...
  3. İlkyardim

İlkyardim

ilk yardım afişleri ilk yardım ile ilgili afişler ile ilgili afiş yardımla afiş sloganlar TANIMI : Ani olarak hastalanan veya kazaya uğrayan kimseye anında, olay yerinde ve çevre imkanlarından yararlanılarak yapılan, tıbbi olmayan geçici müdahaleye İLKYARDIM denir. İLKYARDIMDA AMAÇLAR : 1- Hayat kurtarmak 2- Durumunu korumak 3- Sakatlıkları önlemek İLKYARDIMDA 6 SAFHA :...
  4. Köpekler İçin İlkyardım

Köpekler İçin İlkyardım

Köpekler icin Ilk Yardim Köpeginiz Aci mi Cekiyor? Acı belirtileri: Hareket ve yürüme isteksizliği Gergin karın kasları Sertleşmiş bir boyun Topallama ya da sızlama Bir bölgeye dokunulduğunda geri çekilmek Hemen veterinerinize başvurun… Köpeginizin Nefes Almasi DurursaNe YApmalisiniz? Suni Teneffüs Elektrik şoku, zehirlenme, boğulma, zehir teneffüs etmek ya da suda boğulma nefes...
  5. Görsel DNA

Görsel DNA

Değişik bir o kadar ilginç benim çok ilgimi çekti. Teste başlayın sonuçları görün benim %100 doğru çıktı diyebilirimmm... tıklayın hadii bakalımmm Buradan

Sayfayı Paylaş