1. KızılÖtesi

  KızılÖtesi Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  28 Nisan 2008
  Mesajlar:
  3.416
  Beğenilen Mesajlar:
  9
  Ödül Puanları:
  38

  İmamın vakitsiz öten horozu katledildi!

  Konu, 'Güncel Haberler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

  Çorum'da fıkra gibi bir olay yaşandı. Horozu zamansız öten Köy imamı ile tartışan vatandaş, hırsını alamayınca horozu öldürdü.
  Çorum'da fıkra gibi bir olay yaşandı. Çorum'un Sungurlu ilçesine bağlı Kertme Köyü'nde uzun süredir imamlık yapan H.C.komşusunun saldırısına uğradı. Saldırının nedeni ise imamın vakitsiz öten horozu. Horozn vakitli vakitsiz ötmesinden rahatsız olan H.T adlı köylü, önce imama saldırdır sonra da horozu öldürdü. Sinirli köylü öterek kendisini rahatsız ettiğini ileri sürdüğü imamın horozunu taşlayarak öldürdü.

  Horozu öldürülen imam horozunu öldüren H.T.isimli köylüden şikayetçi oldu. Şikayet üzerine köye gelen jandarma ekipleri H.T'yi gözaltına aldı. H.T. jandarmaya verdiği ifadesinde imama kızıp horozunu öldürdüğünü itiraf etti. Jandarma H.T. hakkında soruşturma başlattı.


  haber7.com


   
İmamın vakitsiz öten horozu katledildi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. horoz dövüştürmek

  horoz dövüştürmek

  Rüyada horoz dögüstürmek, alim, hatip ve müezzinler arasinda fitne çikarmak suretiyle onlari birbirleriyle ugrastirmaya isaret eder.
 2. horoz

  horoz

  Müezzine, güzel ve etkili söz söyleyen kimseye, yerli yersiz söz söylemeye, evin erkeğine yahut oğul evladına, Horoz ile mücadele etmek biriyle münakaşa etmeye, Horozun ibiği ile kişiye zarar vermesi yaralanmasına, Horoz kesmek namaza önem vermemeye, Horrozun ölmesi müezzinin, hatibin yahut kişinin kendisinin vefatına, Horoz, bulduğu ile yetinen cömert bir kimseye, Kişinin kendini horoz olmuş...
 3. iman

  iman

  Bir cami yahut mescidde vazifeli imamı görmek vali, kaymakam, idari işlerde görevli kimselere; Bir yerin en büyük camiinin imamı, o beldenin yahut ülkenin ileri gelen, üst düzey yöneticilerine, Din hizmetlerinde görevli kimselerde görülen her çeşit iyi hhal, yöneticilerin durumlarının ve idarelerinin iyiliğine; onlarda gözlenen olumsuz haller, yönetici konumundaki kimselerdeki olumsuz iş...
 4. Karizmatik Horozlar

  Karizmatik Horozlar

  horoz bakımı horoz cinsleri maskesi maskeleri

Sayfayı Paylaş