1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113

İmirzalıoğlu'nun Yanındaki Kızıl Güzel Kim?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kenan imirzalıoğlu kenan imirzalıoğlu 2013
    kenan imirzalıoğlu haberleri

Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde Kenan İmirzalıoğlu'nun eki kız arkadaşı Özge Akbulut, aktörle yeniden birlikte olduklarını magazin basınına duyurmuştu. Ancak bu açıklamanı üzerinden henüz 72 saat geçmemişken, Kenan İmirzalıoğlu kızıl saçlı bir güzelle, özel kiraladığı teknede görüntülendi. Teknenin güvertesinde samimi görüntülenen ikiliden ünlü oyuncu denize yalnız girerken kızıl kısa saçlı arkadaşı gözünü oyuncudan bir an olsun ayırmadı.

< Konu Resmi..>

Gazeteciler tarafından görüntülenen İmirzalıoğlu ve kız arkadaşı mutlu bir portre çizerken, hafta içinde verdiği bir demeçle İmirzalıoğlu ile yeniden aşk yaşamaya yeşil ışık yakan Özge Akbulut'un bu durum karşısında tutumunun ne olacağı merak konusu oldu.

< Konu Resmi..>

Kenan İmirzalıoğlu sürat teknelerinden de hızlı çıktı! İki kez ayrılıp barıştığı eski sevgilisi Özge Akbulut'un, geçen hafta Nişantaşı'nda gazetecilere yeniden birlikte olduklarını söylemesinin üstünden 72 saat geçmeden İmirzalıoğlu, Bodrum'da bir başka kadınla görüntülendi. Karadayı dizisinin yıldızı, hafta sonunda kızıl saçlı kız arkadaşıyla kiraladığı teknede baş başa vakit geçirdi.

< Konu Resmi..>

Açıkta kendisini bekleyen tekneye zodyakla giden Kenan İmirzalıoğlu'nu kızıl saçlı güzel karşıladı. Bir süre sonra mayosunu giyip güverteye çıkan İmirzalıoğlu, denize girdi. Yeni kız arkadaşı bir süre tek başına yüzen ünlü oyuncuyu merdivenlerin başında havluyla karşıladı. Kenan İmirzalıoğlu yeni kız arkadaşıyla tatil keyfi yaparken, bu duruma Özge Akbulut'un ne diyeceği merak ediliyor.

< Konu Resmi..>

İmirzalıoğlu'nun Yanındaki Kızıl Güzel Kim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En güzel yanımsın

En güzel yanımsın

Kendimle başbaşa kalmak iyi gelmiyo bana. Bir gece mi yoktun yanımda Ya da kaç bin yıldır? Seni özlemek her zaman iyi değilmiş,anladım!! Uyku çağırıyo beni,gece bitsin,sen başla. Kapıyorum gözlerimi; Yeniden ve sadece sana açmak için. GÜN GİBİSİN.! Yokluğunda benimle birlikte bu kentte sensizliğe isyan ediyo. Sarayları,Camileri,gökdelenler i birer birer yıkılıyo. Başka bir şehir...
  2. Kızıl saç kimlere yakışır

Kızıl saç kimlere yakışır

kızıl saç kimlere yakışır şarap kızılı saç rengi kızıl kime yakışır kestane kızılı rengi akaju kahve Erkekler tarafından çok beğenilen kızıl saç rengi; hangi kadına, hangi tene ne kadar yakışır? Saçınızı kızıl renge boyatmayı düşünüyorsanız eğer, ben derim ki bu konuyu okuyun daha sonra kararınızı verin mele'lerim :) Beyaz Tenli Bayanlar: Hemen hemen kızılın tüm tonlarını boyatabilirler. Bu...
  3. Şuan yanınızda KİM var???

Şuan yanınızda KİM var???

oyun çok basit arkadaşlar evet başlıyom oğlum var
  4. Terk edilmenin güzel yanları

Terk edilmenin güzel yanları

terk edilmek, nedenler, sonuçları, sonrası, güzel yanları hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda "Terk edilmeninde güzel yanı olurmuymuş be" demeyin! Oluyormuş Melek'lerim:) Çünkü terk edilen kadınlar en çok tercih edilen kadınlarmış:) Sizi bilmem ama ben yinede ne terk edileyim, nede tercih edileyim diyorum:D:D Amerikan Michigan Üniversitesi’nden psikologların yaptığı ve...
  5. Hamile Olmanın En Güzel Yanları....

Hamile Olmanın En Güzel Yanları....

Hamile Olmak Hamile Olmanın En Güzel Yanları Hamilelik her evli kadının en çok istediği şeydir...Çocuk sahibi olmak özellikle annelik duygusunu tatmak...Eminim ki öyle güzel birşeydir...İnşallah her kadın annelik duygusunu tadar...İşte eğer hamileyseniz en güzel hamile kıyafetleri sizlere.. Hamile olmanın en güzel yanları Minik meleğinizi kollarınıza almak, ona sıcaklığınızı ve...

Sayfayı Paylaş