Implant hakkında görsel bilgi. Implant örnekleri

• Konbuyu başlatan DİŞ.HEKİMİ
  • Başlangıç tarihi
DİŞ.HEKİMİ

DİŞ.HEKİMİ

Yeni Üye
Üye

HaYaL

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Bişey sorcam ben daha önce 2 dişime kanal tedavisi yaptırdım ve sonradan çok ağrı yaptığı için çektirmek zorunda kaldım. Peki bu implant yapıldıktan sonra dişerde ağrı acıma filan oluyor mu ?

DİŞ.HEKİMİ

DİŞ.HEKİMİ

Yeni Üye
Üye
Hayır .. Günümüzde implant yapımı çok kolaylaişmış olup daha sonrasında hastalara hiç bir ağrı sızı şikayeti çıkarmamıştır. Yapıldığı ilk gün diş etinde bazı kişilerde sızı görülmesi haricinde ağrı sorunu görülmemiştir..
Artı implant kanal tedavisinden çok daha kolay ve zahmeti az bir tedavidir

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Daha önce televizyonda implantın nasıl yapıldığını izlemiştim.Verdiğiniz bu güzel bilgiler içinde teşekkür ederim.Gerçekten dişlere iyi bakmak lazım ki bizi erken bırakmasınlar dimi ama:)

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Sayın hocam benim yaşım 38 yanlarda dişim kalmadı implant yapılacak 8 tane acaba 8 tanesi aynı anda yerleştirilirmi çok korkuyorum ben

M

*Melek*

Forum Okuru
merhaba dr bey. bende cerrahpaşa tıp fakültesinde çalışıyorum hemşireyim. uzun bir süredir diş ağrısı çekmekteyim. çapa tıp fak. diş bölümüne gittim ve diş grafisi çektirdim. ordaki dr bey bana nerdeyse bütün dişlerimde sorun olduğunu söyledi 2 tane yirmilik dişimi çekilmesi gerektiğini iki tane kanal tedavisi yapılacak dişim olduğunu ve diğer dişelrimden bazıları için implant yada köprü tedavisi yapılması gerektiğini söylediler. malesef o kadar ısrar etmeme rağmen implant mı yoksa köprümü daha iyi ve kesin tedavi çözümüdür şeklinde sorularıma aldırmayarak ilk önce acil olarak yapılması gereken dişlerimi yaptırmamı söylediler. ve ne yazıkki bunun için en erken tarihi de ekim ayına verdiler. ben yine köprü mü implantmı daha iyi tedavidir bunu öğrenmek istiyorum cevaplarsanız sevinirim

DİŞ.HEKİMİ

DİŞ.HEKİMİ

Yeni Üye
Üye
İmplantlarin hepsi aynı anda yerlestirilebilir

Hic bir sorun olmaz korkmayın implant tedavisi en doğru tedavi sekillerinden biridir
sonuctan cok memnun kalacaksınız

DİŞ.HEKİMİ

DİŞ.HEKİMİ

Yeni Üye
Üye
Melek 24 size özel mesaj ile cevabımı yazdım
gecmis olsun

Benzer İçerikler

THESECRET
Cevaplar
0
Görüntüleme