İmza Ve Avatar Yapılır!!.

HaYaL

Daimi Üye
Üye
İmza Ve Avatar Yapılır!!.
Merhabalar melekçiklerim.Baktım sitede bu konuyla ilgilenen kalmamış ben işe el koyayım dedim

Fazla zor şeyler istemeyin haa Ona göre....

Not:MESAJ SAYISI:20 ve üzeri olan arkadaşlarıma yardımcı olacağım...

Yaptığım avatar ve imzalara örnekler:

Son düzenleme:
avatarı hallettim hayalcimde imza işini beceremedim sana zahmet bu yazacağım yazıyı imzam olarak eklermisin canım

Kırılgan bir cocuğum ben, yüreğim cam kırığı, bütün duygulardan önce öğrendim ayrılığı, saldırgan diyorlar bana, oysa kırılganım ben, gözyaşlarım mücevher, saklıyorum herkesten, ürküyolar gözümdeki ateşten, ürküyolar dilimdeki zehirden, ürküyolar o dur durak bilmeyen gözükara cesaretimden, diyorlar bir yani sarp uçurum, bir yanı çılgın dağ doruğu, oysa böyle yapmasam ben nasıl korurum icimdeki sevgiyi.....?

sevdim ben çok sevdim çocuktu benim sevdam sadece sen kaldın sadece sen bana kalan hayal bunu renkli ve yanar dönerli yaparmısın nolur nolur nolur hadi hadi hadi nolur tesekkur ederim canım benim datlum

2 çeşit yaptım hangisini beğenirsen onu koyalım beraber yazı baya uzun olduu için sürdü bu kadar ...

sevdim ben çok sevdim çocuktu benim sevdam sadece sen kaldın sadece sen bana kalan hayal bunu renkli ve yanar dönerli yaparmısın nolur nolur nolur hadi hadi hadi nolur tesekkur ederim canım benim datlum

Umarım olmuştur.3İsteği yaptım diğer imza ya da avatar arkadaşlar eski konuya istesin lütfen .Teşekkürler...

mrb.arkadaşlar.ben yeni meleğim ve hiçbir şey bilmiyorum.her yere çoook baktım inceledim.herkes çok güzel şeyler yapmış ama ben daha hiçbir şey anlayamadım