inci 2011 platformlu ayakkabı şıklığı

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
inci 2011 platformlu ayakkabı şıklığı
inci ayakkabı platformlu ayakkabılar inci platformlu ayakkabı 2011 ayakkabılar 2011
platformlu ayakkabılar,en güzel ayakkabılar,2011 platformlu ayakkabılar,platformlu ayakkabı şıklığı,güzel ayakkabı modelleri.

inci 2011 platformlu ayakkabıları tezgahlarda yerini aldı.
2011 de yine çok zarif çok şık ayakkabılar sizlerin beğenisine sunuldu meleklerim.

İçten platformlu ve rengide çok şıkmış Kaç para ki bunlar acep Ahh biri olsada bana alsa yada al sana bir çanta dolusu para Rüya git harca dese ne olurdu ki sanki kıyamet kopmazdı ya ah üleyn ahh Ne bedbaht biriyim ben yav

bedbaht ne beeee

o bi çanta dolusu parayı kim kaybetmişki sen bulasın rüyacımm
henüz bekarsın parası bol saf birini bulduğun zaman sakın kaçırma heeeee

bedbaht ne beeee

o bi çanta dolusu parayı kim kaybetmişki sen bulasın rüyacımm
henüz bekarsın parası bol saf birini bulduğun zaman sakın kaçırma heeeee

Yok bana parası bol bir kaç kişi lazım Bir kişi olunca o bol para bir süre sonra tarafımca sıfırlanıyor Bir düzüne lazım bir düzüne Tövbe tövbe

Benim için yüreğinin hiç bir bedeli olmayan o kişi yeter de artar bile paranın satın alamadığı aşkı vermiş bana daha ne isterim belamı mı Aşıksın daradariram aşıksınnn dararıram sen aşıksın arkadaş

Ama işte paranın da yüzü sıcak ayol annemin yada irkekimin (kardeşimin) en kısa zamanda duygularını sömürme moduna geçmem lazım alışveriş mevsimi geçmeden Ayy krizim geldii tutun beni çarşıya saldırasım geldi Zincir yok mu zincirlere vurun beni

gel canım kelepçeleyecem seni yoksa allah muhafaza bütün mağazalara hücum yapacan

ne kız 7 kocalı hürmüzemi özendin ne yaptın kırarım bacacıklarını heee

aşıkmısan aşıkmısan sen aşıkmısannn rüyammmmmmm
anneme söleyeyimde sana taviz vermesin baksana kadını sömürecen hem maddi hem manevi :seker:

He aşıkam kurban Yıldızlarda kayar durmaz yerinde

Sen ne biçim kardeşsin hemen ispiyonluyorsun dett Al sana çiçek söleme tamam mı çarşıya çıkarsam sanada dondurma alırım Asi mumurta yermisin mumurtanı ye sonra dans edek

topuklu ayakkabıda kelepçeye geçmişler size dikkat etmek lazım
yarın topuklu ayakkabı günü ilan ettik ofiste bende en topuklumu giycem ama bunlar beni aşar yoksa bendekidemi bukadar nese

ayy tavıkımmmmm öldümm gülmektenn yaaa

bak dikkat heeeee sen bize bizden korkulur

rüyammmmm bir kiloluk dondurmamı
oyyyyyyyy tamammm kabull al sen