İNCİ takmak cok güzeL..Ya peki o İNCİ'leri hazirLamak nasiL? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cok cok güzel gece Elbiseleri...

Cok cok güzel gece Elbiseleri...

gece elbiseleri en güzel gece elbiseleri kısa elbıselerı kapali kiyafetleri Yeşilli pembeli, mavili ne ararsanız burada arkadaşlarım bu çok çok güzel son derece özel gece elbiseleri sadece meleklermekanı melekleri için :) DİĞER ELBİSE MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ..! ÇOK ŞIK SİYAH GECE ELBİSELERİ İÇİN TIKLAYINIZ
  2. Pek cok insan Tek ayrilik

Pek cok insan Tek ayrilik

Pek Çok İnsan Tek Bir Ayrılık Bir acıyı; mutluluk değil de, yeni bir acı unutturduğunda, gerçek ağrı asıl o zaman başlıyor... insan soruyor kendisine, “nereden başlasam kanamaya? ” sondan başa mı? baştan sona mı? Ben baştan sona gidiyorum, öyle yüzleşiyorum kendimle...ve anlıyorum; daha sonraki yanılgıları doğuran, hep o ilk acı! O ilk kaybediş... O ilk gözyaşı... O İlk kez yıkılması bir...
  3. peki ya sen?

peki ya sen?

Dilek olmak isterdim… Kayan bir yıldızın ardından tutulan. Armağan olmak isterdim… Bir çocuğun başucuna bırakılan. Gülücük olmak isterdim… Kollarını annesine açan bir bebekte. Nota olmak isterdim… Yazılmayı bekleyen bir aşk şarkısında. Nefes olmak isterdim… Neyzenin neyine üflediği. Kanat olmak isterdim… Özgürce uçan bi...r kuşta. Zeytin dalı olmak isterdim… Bir güvercinin gagasında....
  4. ‎1 yasindan once inek sutu verilmez peki yogurdu nasil yapiyorsunuz??

‎1 yasindan once inek sutu verilmez peki yogurdu nasil yapiyorsunuz??

‎1yasindan once inek sutu verilmez peki yogurdu nasil yapiyorsunuz devam sutuylemi ???

Sayfayı Paylaş