incir kürü kullanıpta faydasını gören varmı??

U

Umutluuu

Forum Okuru
incir kürü kullanıpta faydasını gören varmı??
Bende başladım havuclu incir kürüne . Ondan önce SOĞAN yapmıştım ama regl olmadım :( kafam karısık inşallah hayırlısıyla bızde anne oluruz

Bende boyle birşey Olmamıştı istersen bı tanem bupr.Dr ibrahim Saracoğlu'na mail at hemen 1gun sonra cevap alıyosun.kafanda net olur.söylediğim dutta hamilelik için.Keçiboynuzuda sperim artırıcı ve kalitesi için benim cogu arkadasim faydasını gördü.
Arkadaslar Merhaba ben maydanoz buharıni denedim acaba ise yarar mı umarım Rabbim hepimizi sağlıkla bir bebek nasip eder

G

glat

Forum Okuru
Bende bu ay incir kürüne başladım adetin 5. Gününde 12. Günü de Havuçla birlikte sabah ve akşam içiyorum 6 aydır deniyoruz olmuyo 2 buçuk yıllık evliyiz allah kimsenin kucağıni boş bırakmasın

H

Heey

Forum Okuru
Merhabalar ben de altı aylık evliyim hic kurunmadigim halde hamile kalmadim soğan kurunu maydanoz kurunu ve şimdide incir kurunu basladim bide mantar Enfeksiyonu var fitil kullandım baska ne yapmam lazım

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba her gördüğünüzü sakın uygulamaya kalkmayın.Hekimin verdiği enfeksiyon ilaçlarını düzenli kullanın ve enfeksiyonun tekrarlamaması için önlemler alın.Vajinal bölge ve iç çamaşır hijyeni gibi.Enfeksiyon türüne göre gebe kalmayı engeller.Öncellikle enfeksiyonun geçtiğinden emin olun.Sonrası ovülasyon günlerinize dikkat edin bu günlerde birlikteliğe özen gösterin gebe kalma şansınızı artırın..

merhaba arkadaşlar,
bende yaklaşık bir yıl boyunca hamile kalamayanlardan dım ta ki havuç ve incir kürünü uygulayana kadar.
bugün adet olamam gereken gün idi ve gebelik testi yaptım sonuç pozitif çıktı hala inanamıyorum bile:)

40 yaşından sonra hamile kalmak için neler yapılmalı hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Kabızlık Sorununa kesin çözüm incirli süt kürü Kabızlık Sorununa kesin çözüm incirli süt kürü
incir süt kürü, kabızlık nasıl geçer, kabızlığa kesin çözüm, kabızlık için doğal çözüm ile ilgili bilgiler sizler için bu konumuz da yer alıyor. Herkesin hayatı boyunca dönem dönem mutlaka kabızlık sorunu ile karşılaştığı olmuştur...
Alternatif Tıp 1
İncirin faydaları nelerdir ? İncirin faydaları nelerdir ?
İncir büyük bir lif kaynağı ve vitaminler ve mineraller dolu, kurutulmuş ve taze incirlerin uzun ve şanlı tarihi var. Sağlıklı ve çok yönlü olan inci kutsal kitabımız Kuranı Kerimde de geçiyor ; Yüce Allah buyuruyor: İncire, zeytine, Sina...
Tüm Sağlık Konuları 5
İncir kürü ile hamile kalanlar bende hamile kaldim İncir kürü ile hamile kalanlar bende hamile kaldim
Arkadaslar merhaba hemen konuya girmek istiyorum istiyorum ben bu formdan çok bilgi edindim hamile kaldiginda bende paylasip yardımcı olmayi çok istedim. 1 sene boyunca yazz tablet kullandım 1 sene sonra biraktim dr kontrolünde bişey olmadığı ama...
Gebelik 1
Gebelik testi yine negatif çocuk istiyorum testi erken mi yaptım Gebelik testi yine negatif çocuk istiyorum testi erken mi yaptım
Slm arkadaşlar bu gruba yeni katıldım 1 buçuk yıldır evliyim cocuk istiyoruz doktora gidiyorum birsey yok hersey yolunda diyor eşimde gitti onada aynısını dediler yumurtlama gününü hesaplıyoruz ama yine hayal kırıklığı bu ayda 4 yumurtlama...
Bilmedikleriniz 6
40 yaşından sonra hamile kalmak için neler yapılmalı 40 yaşından sonra hamile kalmak için neler yapılmalı
geç yaşta gebelik, 40 yaş hamilelik, 40 yaş hamilelik için yapılması gerekenler, hamile kalmak için incir kürü Her kadın günü ve zamanı geldiğince bir evlat sahibi olmanın arzusunu duyar. Gebe kalmak isteyenler bu arzusuna bazen kısa bir...
Gebelik 0