Etiketler:
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

Inönü resimli paralar

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Inönü resimli paralar

emeğine sağlık teşekkürler çitosum

Inönü resimli paralar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. paranın keşfi

paranın keşfi

paranın keşfi aha parayı buldum lan + o benim kaybettiğim para lan geri ver - hadi ordan lan bunu daha yeni keşfettim ben + ---------------------------- - sayın lidya halkı uzun çalışmalarımız sonucunda söz verdiğimiz gibi parayı bulduk halk : peki ne işe yarayacak kralım - artık her şey paralı olacak yol su elektrik ekmek vs vs... halk : kral eben varmı abi benim canım sıkıldı...
  2. Eski Paralar - Kullandığımız Türk Paraları

Eski Paralar - Kullandığımız Türk Paraları

eski paralar türk paraları eski paralar hakkında bilgi türklerin kullandığı eskiden şimdiye kadar hangi kullandık
  3. aşkmı??? paramı???

aşkmı??? paramı???

evet kızlarr Aşkmı??? Paramı???
  4. Inönü Stadi yenileniyor

Inönü Stadi yenileniyor

Ya bu Millet nekadann kiskcan yaa, Galatasaray baslatti ardindan BJK stadini yenilemeye karar verdi. Mayis ayinda Stadyum komple sökülüp yerine yeni bir Stadyum dikilecekmis. Hadi bakalim FB´de yapmazsa sasarim. Hadi bakalim BJK´lilar hayirli olsun :) Siyah-beyazlı kulübün stat ile ilgili imar planları konusu, İstanbul 3 Nolu Kültür ve Tabiatı Koruma Kurulunun bugünkü toplantısında...

Sayfayı Paylaş