1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113

insanın ilk kelimesi ne

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    117
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: insanın ilk kelimesi ne

Bu gerçekten çok önemli bir açıklama, çok önemli ifadeler. İnanılmaz... Bu birçok dilbilimciyi (beni de) şaşırtacak ve uğraştıracak açıklamalar.

Çok ama çok güzel bir konu bu, emeğine sağlık diyorum. Teşekkürler paylaşımın için canım.

insanın ilk kelimesi ne konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnsanı Gerçek Kılan Nedir?

İnsanı Gerçek Kılan Nedir?

insana özgü gerçeklik nedir insana özgü gerçeklik İnsanı insan yapan fiziksel görünüşü müdür, yoksa Ruhunda ki duruşu mudur? “Ne elbiseler gördüm içinde insan yok, nice insanlar gördüm üzerinde elbise yok.” Mevlana İnsanın gerçeği nedir? Biyolojik bir anne babadan doğarak dünyaya gelmek, toplumsal kurallara göre eğitilmek, vakti saatinde geldiğinde, diğerlerinin de yürüdüğü yollardan...
  2. insanı insan yapan nedir?

insanı insan yapan nedir?

melek gibi insan ne demektir melek gibi insan ne demek ..................... DÜŞÜNEBİLİYOR OLMASI... ÜRETEBİLİYOR OLMASI .... ..........................SEVEBİLİYOR OLMASI... ..............kendini eleştirebiliyor olması ... elbette insanı insan yapan tek bir özellik olamaz...belki saymakla bitmez.. denesek diyorum.. hep birlikte sıralasak, bakalım neler çıkacak....:)
  3. İlk İnsanların Boyları...

İlk İnsanların Boyları...

eski insanların boyları ilk insanların boyları eskiden insanlar kaç metreydi ilk insanların boyları, ne kadardı, uzunlukları, kaç cm, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Dünya üzerinde ki insanların, yaşadığı çevre,beslenme şekli ve genetik yapı gibi pek çok faktörün etkisiyle boy ortalamaları da değişiktir.Günümüze gelene kadar acaba bu boy...
  4. İnsanı tüketen nedir?

İnsanı tüketen nedir?

insani tuketen nedir, insan, tukenmek, nedir, bikmak konusunu incelemektesiniz Merhaba Melekler, İnsan ne zaman yorulur? Ne zaman yaşamak yük olur? Elini bile kaldıracak dermanı olmadığı zamanlarda, neyi kaybeder yüreğinde, ne eksilir, nedir onu terk edip giden? Bazen kendimizi öyle güçsüz, öyle takatsiz hissederiz ki, içimizde eskiden olup da, şimdi olmayan, çekip giden şeyin ne...
  5. İnsanın Ayakları Neden Üşür

İnsanın Ayakları Neden Üşür

İnsanın Ayakları Neden Üşür ? Bu kış ayaklarım hiç ısınmadı ısınmayı bırakın hep dondu acaba İnsanın Ayakları Neden Üşür

Sayfayı Paylaş