Insanın Yumurtlama Anı Ilk Kez Görüntülendi

gurbet kuşu

Yeni Üye
Üye
Insanın Yumurtlama Anı Ilk Kez Görüntülendi
muhabbet kuşunun yumurtlama anı muhabbet kuşu yumurtlama anı kuşu belirtileri kuşların kuşları belirtileri
İNSANIN YUMURTLAMA ANI İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ

http://www.haberler.com/resim.asp?haber_id=1396903
insan-yumurtlamasi-3211.jpg

Belçika'da Bir Kadın Hastanın Olağan Ameliyatı Sırasında, Tesadüfen Yumurtlama Anı İlk Kez Görüntülendi.

BELÇİKA’da bir kadın hastanın olağan ameliyatı sırasında, tesadüfen yumurtlama anı ilk kez görüntülendi. Şimdiye dek yalnızca hayvanların yumurtlamasını ayrıntılı bir biçimde görüntüleyen araştırmacılardan sonra insanın yumurtlama anı ise, kadın hastalıkları uzmanı Dr. Jacques Donnez’in bir hastasına rahim ameliyatı yaptığı sırada filme alındı. 45 yaşındaki Belçikalı hastanın doktoru Donnez, New Scientist dergisine yaptığı açıklamada, bu görüntülerin, bilim adamlarının bu sürece dahil yapıları anlamasına yardımcı olacağını bildirdi. Donnez, "nokta işareti" büyüklüğündeki bir yumurtanın yumurtalıktan çıkma sürecinin 15 dakikada tamamlandığına ameliyat sırasında tanık olduğunu da kaydetti.

Cevap: Insanın Yumurtlama Anı Ilk Kez Görüntülendi

ooooooooooooo gercek mis :boom:
kiz bende sandim ki bizi kandiriyorsun basligi görünce "ne yumurtlamasi" dedim:hhh::hhh::hhh:
emegine saglik... ilginc, dünyada hersey görüntüleniyor da, bu yeni mi bulunmus:hmm:

Çok ilginç gerçekten tuhafıma gitti hiç böyle bir şekilde yumurtlama olduğunu düşünmemiştim:)

Geri