1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

İnsanlardan Oluşan Resimler

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: İnsanlardan Oluşan Resimler

çok hoş olmuş kimbilir kaç kişiden oluşuyor bir resim:)

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: İnsanlardan Oluşan Resimler

vay be büyük emek ister heee

İnsanlardan Oluşan Resimler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnsanlara Bakmak

İnsanlara Bakmak

hayata mutlu bakmak ÇEVRENİZDEKİ İNSANLARA BAKMAK GELİYORMU HİÇ AKLINIZA? Bakın... Çok ama çok değişik suratlar, ifadeler göreceksiniz. Bunların arasından birilerini seçin kendinize; konuşmak, arkadaş olmak, beraber çalışmak veya herhangi bir vakti paylaşmak istediklerinizi... Kim onlar? Nasıl görünenler, tercih ettikleriniz? Mutlu olmak bir tercih. Mutlu görünenler aptal değil......
  2. insanları yakalım:D

insanları yakalım:D

http://oyun.hepnet.net/flash/Gunes_adam.swf width=600
  3. İnsanlarda Boşaltım

İnsanlarda Boşaltım

İnsanlarda Boşaltım İnsanda boşaltım organı böbrektir. Böbrekler, idrar kanalı (üreter), idrar torbası (mesane), üretra insanda boşaltım sistemini oluşturur. İnsan böbreği dıştan içe doğru iç tabakadan oluşur. 1- Kabuk (Korteks) 2- Öz (Medulla) 3- Havuzcuk (Pelvis) Böbreklere kan atardamar ile girer, toplardamar ile çıkar. İnsanda aaaabolik artıklar H2O, CO2, NH3, üre, ürik asit,...
  4. biz insanımız

biz insanımız

bizim insanımız :) Hani bazı olaylar, sözler, durumlar vb. vardır.Bizim insanımızdan başkasına nasip olmaz. İşte onlardan bazıları.. 1. "Nerelisin ?" sorusuna cevap aldıktan sonra otomatikman "içinden mi?" diye sormak. 2. Amca, hala, dayı, teyze, görümce, kayınco,enişte,elti,bacanak, kaynana, kayınpeder,baldız, yenge, amcağlu, halaoğlu, dayıoğlu, vb. gibi akrabalık...
  5. doğa manzaralarından oluşan masa üstü resimleri

doğa manzaralarından oluşan masa üstü resimleri

bilgisayar masaüstü saatleri bilgisayar masaüstü saatler doğa manzaraları doğal kız resimleri kış manzaraları yeşilin ve mavinin birleşdiği o güzel anların resimleriyle bilgisayarınıza hayat katın :):)

Sayfayı Paylaş