1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113

İnstagramın yeni trendi t-rex eller pozu

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Gün olmasın ki yeni bir akım ortaya çıkmasın.... Son yıllar da hemen hemen herkesin hayatının vazgeçilmez bir parçabı haline gelen sosyal paylaşım ağlarından biri olan instagram da ünlüler arasın da başlayan ve hızla yayılan yeni bir trend ortaya çıktı.
    Dünyaca ünlü güzel Huda Kattan tarafından başlatılan ve kısa sürede yayılan bu akımın en belirgin özelliği ise yeni manikür yapılmış ve oje sürülmüş tırnakların kadraja alınarak poz verilmesi oluyor.
    < Konu Resmi..>

Özellikle genç kızlar tarafından yaygın olan ağzın ve dudakların büzülerek poz verilmesinden sonra bu açıkcası bana daha masum geldi hahaha
    Huda Kattan tarafından başlatılan kısa sürede diğer ünlülerin de katıldığı t-rex eller pozu bakalım biz de ne kadar yayılacak? Selfie pozlarının yaygınlığın da t-rex eller pozu da tercih edilecek mi? Bunları önümüz deki günler de hep birlikte görecez;)
    < Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

GELİN SAÇI NASIL OLMALI TIKLAYINIZ

EN YENİ KISA SAÇ MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

BEYZA21 bunu beğendi.
  2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.402
    Ödül Puanları:
    113
    Bu pozlamayı en iyi elif yapar hahaha

MaWiM bunu beğendi.
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113
    Nasıl da biliyorsun hahahavar öyle pozları ama tek eksik oje ve manikürlü tırnaklar hahaha

BEYZA21 bunu beğendi.
  4. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.402
    Ödül Puanları:
    113
    Bitiyorum o pozlarına hahaha ; (Onu da artık maniküre başlayınca yapar . ) Teyzesi nin gülü

MaWiM bunu beğendi.
İnstagramın yeni trendi t-rex eller pozu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni dini resimler

Yeni dini resimler

dini resimler dini fotolar This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600 and weights 130KB. This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600 and weights 159KB. This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 753x576 and...
  2. Asenadan yeni albüm için pozlar

Asenadan yeni albüm için pozlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. İdo Tatlıses'in yeni saç modeli instagramı karıştırdı.

İdo Tatlıses'in yeni saç modeli instagramı karıştırdı.

İbrahim tatlısesin oğlu ido yeni saç stiliyle herkesi şaşırttı.herkes de halil sezai stili başladı sanırım İdo Tatlıses'in yeni saç modeli instagramı karıştırdı. Ünlüler sosyal medyayı aktif olarak kullanmaya ve özel anlarını sevenleriyle paylaşmaya devam ediyor. Magazin programlarına konu olmamak için muhabirlerden köşe bucak kaçan, çoğu zaman kamufle olma çabalarıyla komik hallere düşen...
  4. Püsküllü Örgü Çanta Modelleri Yeni Trendiniz Olacak

Püsküllü Örgü Çanta Modelleri Yeni Trendiniz Olacak

Püsküllü Örgü Çanta Modelleri- Her sezon yeni bir şeyler çıkıyor giyimde kuşamda örgü dünyasında olsun. Tabii illa bunları uygulamak zorunda değiliz ama beğendiğimiz şeyleri bize yakışan şeyleri de kullanmamak olmaz sanırım. İşte bugün de sizler için benim de çok beğendiğim püsküllü örgü çanta modellerini sizlerle de paylaşmak istedim. Püsküller örgü çantalara bir ahenk katıyor arkadaşlarım....
  5. İnstagram da yeni trend emoji göz ve dudak dövmeleri

İnstagram da yeni trend emoji göz ve dudak dövmeleri

instagram resimleri, instagram trendleri, instagram da en son trendler ile sizlerleyiz. Son yıllar da sosyal paylaşım ağların da resim paylaşmak sizin de bildiğiniz üzere oldukça trend oldu... Özellikle selfie resimleri çekip üzerine emojiler yerleştirmek de son trendler arasın da yer alıyor. İnstagramın yeni trendi t-rex eller pozu bir dönem birçok kişi tarafından benimsenerek özellikle...

Sayfayı Paylaş