İnternetten Seçmece İtiraflar - Süper

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
İnternetten Seçmece İtiraflar - Süper
rumuz isimleri süper rumuzlar erkek rumuz isimleri güzel örnekleri
Rumuz: silkyrose333; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 24; İl: Eskişehir
Pazar günü bir magazin programında Nükhet Duru´nun engelleliler için vereceği konser ile ilgili kısmı seyrediyorum, muhabir Duru´yla röportaj yapıyor. Nükhet Hanım kendisinin topluma karşı ne kadar duyarlı olduğunu, sanat camiasında daha ´ekmeğin kilosunun´ kaç lira olduğunu bilmeyen insanların olduğunu anlatıyor. Tüh be ben de kendimi duyarlı sanırdım, bak ekmek kiloyla satılıyormuş ondan bile haberin yok. Hadi kalk hadi doğru magmaya, orada bir taş fırın açalım da milletin karnı doysun.

Rumuz: afyok34; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 33; İl: Urfa
Kocamın sevgilisi beni arayıp "Ne kadar gurursuzsun, benden haberdarsın ama boşanmıyorsun" dedi. Bre melun, senin benden haberin yok muydu? Sen ne oluyorsun bu durumda? Biri beni sakinleştirsin lütfeeeeeeeeeeeen!

Rumuz: bufavento; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 35; İl:Antalya
Saat 23:30 telefonum çalıyor. Arayan sevgilim, panik halde bana "Aşkım İnternet`e gir, hemen şu mail adresindeki mailleri temizle, eşim yakaladı, çok kötüyüm, şifresi de xxxxx" diyor. İtiraf bunun neresinde mi? Bana sildirdiği mailler benim değil ki:)

Rumuz: rumuzumdeğişti; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 26; İl:Bursa
Kurtlar Vadisi Terör dizisinin yayınlanmaması için İnternet`te anketlere katılıp RTÜK´ü aramamın sebebi ne siyasi görüşüm, ne dizinin içeriği ne de şiddet. Dizinin yayın saatinde eşim kumandayı alıp resmen televizyona kilitleniyor. Çişini tutup reklam arasını bekliyor, konuşmuyor, sorduğum sorulara cevap vermiyor, televizyonun önünden geçsem kızıyor. Pişman mıyım? Hayır. Aile saadetimiz için yaptım.

Rumuz: şirinmaggie; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 31; İl: Muğla
Arkadaşımın sevgilisi komiser. Geçenlerde ikisi arabada sohbet ederlerken Bilmem kaç merkez, yolda üç tane o...... var. Tamam. diye bir telsiz anonsu gelmiş. Erkek arkadaşı çok utanmış ve hemen telsize sarılıp telsizin diğer ucundaki memura ´Bu ne biçim anons, malum kadın deyin biz anlarız.´ diye fırça atmış. On dakika sonra gelen telsiz anonsu ikisini de kahkaha krizine sokmuş. ´Komiserim malum kadınlar o...... değilmiş.Tamam.´

Rumuz: pıtırkurt; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 26; İl: İstanbul
Öğrencim,verdiğim ödevin son sayfasını tamamlamamış. Nedenini sorduğumda "Öğretmenim Aliye başladı, annem bitiremedi" dedi. Yanıtı öyle hoşuma gitti ki kızamadım...

Rumuz: deremede; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 30; İl: İstanbul
Bir arkadaşımla balık almaya gittiğimizde, arkadaşım kovanın içinde yüzüp çırpınan balıklara bakıp, ´Bunlar taze mi?´diye sormuştu. Balıkçı da cevabı hemen yapıştırdı: ´Yok abla, pil takıp oynatıyoruz.´

KarisiktursU; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 22; Ülke:İngiltere
İngiltere`de mimarlık eğitimi alıyorum. Okulda yaptığım projelere nasıl olsa kimse anlamıyor diye abuk subuk isimler veriyorum. Mesela, son tasarladığım binanın adı Nadide Sultan M.mesi. Projem geçenlerde jüri tarafından çok beğenildi. Okul tanıtımı için yapılacak posterlere konulacak. Eğer yalvarmalarım sonuç vermez ve posterler o isimle basılırsa Nadide Sultan ve iki arkadaşından şimdiden çok özür dilerim. Uluslararası bir platformda densizliğimle baş başayken bolca pişman olacağımdan emin olabilirsiniz.

Rumuz: giz; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 21; İl: İstanbul
Burdan üst kat komşumuza sesleniyorum. Sen her sabah sepeti bakkala sallarken ben senin ağzından çırağa yazılmış aşk mektupları koyuyorum sepete. E güzelim sen de inat etme de sabah çıkarken o topukluları giyme, hep uyanıyorum. Ha bu arada, çırağımız yarın senin kapıya tüylerini dökmüş bir şekilde gelirse şaşırma. Son mektubunda öyle yazmışsın.

Rumuz: salaklıksınırı; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 23; İl: Muğla
Gece saat 23:30`da akla alkol gelir. Gidilir arkadaşına verdiğin votka geri alınır. Film eşliğinde içilir, sarhoş olunur. İçki etkisini göstermeye başlayınca yalnızlık basar, tüm eski sevgililer aranmaya başlanır. Sonuç mu? Bugün Bodrum`a birinin yanına gidiyormuşum. Biri buraya geliyormuş İstanbul`dan. Biri de ´Akşam bu yalnızlığı yaşamayacaksın, sen yeter ki bana güven aşkım´ dedi. Daha dün gece niye yalnızım diye ağlarken bu sabah 3 sevgilim var. Şimdi biri benim bu kuş beynimin yaptığı durumdan nasıl kurtulacağımı söyler mi? Biraz daha mı içsem ne yapsam...

Ce: İnternetten Seçmece İtiraflar - Süper

Not: Aşağıdaki iki itiraf metni mizah dışıdır. Okumanızı tavsiye ediyorum.

Rumuz: çocukadam; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 30; İl:İstanbul
Esrarla başladım. Sonra kokain. Ve düzenli olarak birtakım haplar. Parasız zamanlarımda öksürük şurubu içtim. İki kez de bally koklayacak kadar dibe vurdum. Sonra... Profesyonel destek için yeterli param olmadığından, ailemin, yakın çevremin duyması durumunda oluşacak baskıyı kaldıramayacağımdan kendi kendimi tedavi etmeye karar verdim. Babamı arayıp okul için para gerektiğini söyledim. Yolladığı parayla Migros`a gidip türlü hazır yiyeceklerden aldım. Paket ekmekler, konserveler, bisküvitler vs. Ve kendimi eve kapadım. Eroin hiç kullanmadım ama benim krizlerim de herhalde onlardan aşağı kalmıyordu. Öğrenci evimde 3 hafta yalnız başıma yaşadım. Çevremi o süre içinde İstanbul`da bulunmayacağıma dair hazırlamıştım. O kriz anları başka bir itirafın konusu. Korkunç şeyler yaşadım. Şimdilik tek bir örnek vereyim, ilk günlerde üzerime evde ne varsa yığmıştım. Yorgan filan değil sadece, ne varsa... Kitaplar, gazeteler, hatta mutfaktaki tüpü bile koymuştum kollarımın üzerine. Kendime zarar vermekten korktuğumdan değil, bir şeylerin ağırlığını hissedeyim, yaşadığımı, canlı bir varlık olduğumu anlayayım diye. Ancak ikinci haftanın sonunda tünelin ucundaki ışığı gördüm. Dayandım. O kadar kötü günler geçirdim ki, kendimi iyi hissettiğim ilk sabah dışarı çıktım. Bitti. Kurtuldum. Çok uzun yıllar önce yaşandı bunlar. Şimdi... İşim var. Kariyerim var. Sevgilim var. Ama o günler de var. Kimse bilmese de o evde yaşadığım, hayvanlaştığım anlar var. Bunları bir tek biliyordum ve bu ağırlığı sizinle paylaşarak rahatlamak istedim.

Rumuz: itiraf deposu; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 25; İl:Eskişehir
Yıllar yıllar önce, Hakkari`deyken, bir kompozisyon yarışmasında birinci oldum. Bunu okul müdürü sınıfa gelip söyledi ve tebrik etti. Ödül olarak da çok güzel bir dolmakalem kazandığımı ekledi. "Bir ara yanıma gel al" dedi. Dediği gibi bir ara yanına gidip utana sıkıla kalemi istedim. "Senin kalemi bizim çocuk tuvaletin deliğine düşürmüş" dedi ve bana yeni bir kalemi kendisinin alacağına söz verdi. Bir daha gidip de, "Ne oldu benim dolmakalem?" diyemedim. Kendisi de gelip, "Al, söz verdiğim gibi kalemi aldım" demedi. Sanırım unuttu. Ama ben hiç unutmadım.

beğendimmmm itiraflarııı 2 sene olmuş ama yine de sağol paylaşım için:)

Geri