1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

intikam

Konu, 'I-İ' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Öc Almak.Rüyada intikam aldığınızı gördüyseniz, bazı arkadaşlıklarınızın bozulacağı ve düşmanlarınızın varolduğu anlamına gelir.Rüyasında intikam aldığını gören kişi, kendi yanılgısı ve zayıflığı yüzünden zarara uğrar.Rüyada ihtikan oldugunu görmek, son derece sikintiya, bir halden bir hale düsmege, bir rivayete göre de geçim darligina isarettir. Cafer Sadika göre: rüyada ihtikan olup bundan istirap ve ke-der duymayi görmek iyi degildir. Rüyada ihtikan olunup bundan bir istirap hasil oldugunu görmek, hayir ve menfaattir. Bir hasta-lik sebebiyle ihtikan olundugunu görmek, rüya sahibinin dine raci olan bir ise baslamasina delildir. Bir hastaligi olmadigi halde ihti-kan olundugunu gören, hibesinden ve vadinden döner.

intikam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fransanın intikam ateşi...

Fransanın intikam ateşi...

Neye mal olursa olsun intikam almak 1780, Amerika Savaş beklenmedik tarafların yakınlaşmasına neden oluyor. Amerikan devriminde de buna benzer bir durum yaşanmıştı. Fransa'nın savaşa girmesinin nedeni İngiltere'yle aralarında yüzyıllardır devam eden anlaşmazlıktı. Tarihin cilvesi; ABD'yi yaratan Fransa, İngiltere'den intikam almak istiyordu. Bazı tarihçiler bizi Fransız devriminin Amerikan...
  2. Cin Ali - İntikam Ateşi

Cin Ali - İntikam Ateşi

Hain bir pusuya kurban giden Cin Ali''yi kurtarmak ve intikamını almak sizin elinizde burayı tıklayınız
  3. Eski Eşten Fotograflı intikam

Eski Eşten Fotograflı intikam

Ferhat Göçer'in eski eşi intikamını Facebook'ta aldı Ferhat Göçer'in eski eşi intikamını facebookta aldı. Göçer'in ilk eşi Facebook'a, 'Ferhat Göçer'den midesi bulananlar' isimli açılan sayfaya sanatçının ilk hallerinin fotoğrafını koydu.. Kenan Erçetingöz ile 'Yüz yüze' adlı programda ortaya çıkan olaydan, Göçer önce rahatsız olduğunu ama yavaş yavaş alışmaya başladığını söyledi......
  4. İntikam Ateşi İçinizi Yakmasın

İntikam Ateşi İçinizi Yakmasın

Meleklerim gün gelir bazı insanlara kızarız,daha da ileri giderse kinleniriz...Okuduğum bir yazı kinin karşındaki insandan çok kendimize zarar verdiğini anlatıyordu...Ben gün geçtikçe daha ılımlı oluyorum...Mesela artık kimseden nefret etmiyorum...:) İnsan olayları kendi dünyasındaki değerlerle, kendine has düşüncelerle yorumladığı için; gün gelip bir haksızlığa uğradığında içinde yepyeni...
  5. Hadise'nin Acı İntikamı

Hadise'nin Acı İntikamı

hadisenin intikamı Hadise, Hadise Sinan Akçıl, Sinan Akçıl, Hadise'nin intikamı, Popçu Hadise ayrıldığı müzisyen sevgilisi Sinan Akçıl'dan intikamını almış...Geçiyorum haberin detaylarına :tik: Sinan Akçıl'dan 1 gün önce çıkarttığı albüm şarkılarında eski aşkına gönderme yapan Hadise, şimdi de müzisyenin evinin tam karşısına afişini koydurttu. Çinliler'e işkence konusunda rakip...

Sayfayı Paylaş