İrem Derici'nin sağlık durumundan son haberler

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
İrem Derici'nin sağlık durumundan son haberler
irem dericinin son hali, irem derici son dakika irem dericinin sağlık durumu, irem derici yoğun bakımda ile ilgili bilgileri bu konumuz da bulabilirsiniz.

İrem Derici son hali ile ilgili haberleri sevenleri büyük merak için de takip etmeye devam ediyor. Bilindiği üzere geçtiğimiz günler de büyük bir sağlık problemi yaşayan pop müzik sanatçısı İrem Derici tedavi edilmek üzere yoğun bakıma alınmıştı.

Kısa sürede oldukça ciddi bir kilo vererek sağlığından olan İrem Derici'nin rahatsızlığı hakkın da kilo takıntısından dolayı anoreksiya teşhisin de bile bulunanlar vardı. Daha önce sizlerle İrem Derici anoreksiya mı konumuzu paylaşmıştık. İlgili linke tıklayarak konu hakkın da detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

İrem Derici hayranlarına şimdide oldukça güzel bir haberimiz var.. Yoğun bakım da devam etmek de olan tedavisi günden güne olumlu sonuçlar vermekte ve İrem Derici'nin de sağlığı daha iyiye gitmektedir.

Hastane odasından paylaştığı bir resimle birlikte İrem Derici bakın hayranları ve sevenleri için nasıl bir mesaj verdi;

59c78611c03c0e44c4f66a9e.JPG

'Yoğun bakımda 16. gecem. Genel hissiyat: Pişmanlık, yalnızlık, sonun gelmeyen, süründüren ağrılar,boynu büküklük... Üzemem ben sevdiklerimi bir daha!'

Değerlerim gün be gün yükselip güzelleşiyorsa Allah'a açtığınız o minicik elerinizden, kocaman dualarınızdandır... İYİ GECERLER BENİM DEV AİLEM!

Biz de melekler mekanı.com olarak kendisine tekrar acil şifalar diliyoruz.

melekannesi

melekannesi

Aktif Üye
Üye
son zamanlarda aşırı zayıflamıştı hatta beyaz showa bir ara katıldığında beyaz bile irem dericiye nasıl bu kadar zayıfladın diye sormuştu kısa sürede ciddi bir kilo kaybından dolayı vücut dengesi alt üst olmuş yazık etti kendisine inşallah bundan sonra sağlığının kıymetini bilir ve kısa sürede kendini toplar