1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Irmak Ünal kızı Kayla

  Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  ırmak ünal ın bebeği ırmak ünal bebeği ırmak ünal, emre karabacak, doğum yaptı, doğum, kızı, kızının adı, kayla, bebeği, resimleri, haberleri burada arkadaşlar


  Ünlü oyuncu Irmak Ünal, Amerika'da sağlıklı bir kız bebek dünyaya getirdi. Tüm zamanını kızı Kayla ile geçiren Irmak Ünal'ın haberi burada Melek'ler.

  [​IMG]


  1,5 yıllık ayrılıktan sonra bir araya geldiği Emre Karabacak’la yıldırım nikahı kıyan ve aynı hızla anne olan Irmak Ünal, doğum için gittiği Amerika’dan döndü. Tüm zamanını kızı Kayla’ya ayırdığını söyleyen Ünal, “Bu bebeği ilişkimizin başlarında da çok istiyorduk ama iyi ki beklemişiz. Artık çok daha olgunum, hayatımın önceliklerini belirledim” diyor.


  Emre Karabacak’la nasıl tanıştınız?

  - Aslında bizimki uzun bir hikaye. 2007’de tanışıp flört etmeye başladık. Ciddi de düşünüyorduk, çünkü çok güzel uyum sağlamıştık. Fakat 2,5 sene sonra yollarımız ayrıldı. 1,5 sene kadar ayrı kaldık. ışte o dönemde birbirimizin değerini daha iyi anladık. Evren tekrar yollarımızı kesiştirince de hiç beklemeden evlenelim dedik.

  Evlilik ani bir karardı yani..
  .
  - Yok, ani değil. ıkinci kez bir araya gelirken amacımız buydu zaten. Artık bir aile olmak istiyorduk. Bir ay içinde hazırladık düğünü...

  1,5 yıllık ayrılıktan sonra sizi yeniden bir araya getiren neydi bu arada?

  - Sevgi... Sevgi, aşktan çok farklı bir his. Aşkın alevi gittikten sonra geriye bir şey kalmıyorsa zaten yaşananlar çok değerli değil demektir. Bizim zamanla aşk ateşimiz sönse de sevgimizde hiç azalma olmamıştı.

  Aşka inanmıyor musunuz?

  - İnanıyorum ama kısa sürdüğünü ve bir nevi kimyasal düzen bozukluğu olduğunu düşünüyorum. Eskiden aşk kadını gibi yaşardım, şimdi gerçek sevgi var ortada. Bu çok derin bir şey. Aramızda çok sağlam bir bağ var.

  Evlilik teklifi nasıl gelmişti peki?

  - Bodrum’da Adamik diye bir bar vardır. Oraya gitmiştik. Birden müzik kesildi ve Emre 150 kişinin önünde evlenme teklif etti. Bu ondan beklenmeyecek bir hareketti, çünkü ikimiz de romantik insanlar değilizdir.

  KAYLA BENİM DÜĞÜN HEDİYEM

  Balayından döndükten 15 gün sonra hamile olduğunuzu öğrendiniz...

  - Evet, çok edepli, ahlaklı bir bebeğim oldu (gülüyor). Evlendikten 20 gün sonra hemile olduğumu öğrendim. Balayı çocuğumuz. Benim düğün hediyemdi. Bebeğimiz olmasını çok istiyorduk zaten, her yerde de dile getiyorduk. ılişkimizin ilk başlarında da istiyorduk gerçi ama iyi ki o zaman olmamış diyorum şimdi.

  Neden?

  - Zaman içinde olgunlaştım. Hayattaki önceliklerimi belirledim. Ama bu yaşlanmak anlamında bir olgunluk değil, aksine şimdi kendimi daha da gençleşmiş hissediyorum. Önceliklerimin değişmesi beni rahatlattı. Meğer kendimi ne çok kasıyormuşum.

  Hamilelik nasıl geçti, zor muydu?

  - İlk üç ay çok zor geçti. Normalde çok aktif yaşarım. Spor yaparım, sosyal hayatı severim. Ama birden tüm enerjim gitti, markete gitmeye bile takatim olmayırdu. Bir de çok ciddi baş ağrıları çektim. Bunlar ben korkuttu. Dokuz ayı o şekilde geçireceğimi sandım ama neyse ki üçüncü aydan sonra hayat normale döndü.

  Hamileyken canınız en çok ne istedi?

  - Nar... İstanbul’daki bütün narları yemiş olabilirim. Annem ve Emre nöbetleşe nar buldu bana. Amerika’da ise narın yerini mango aldı.

  İLK GÖRDÜĞÜMDE “BU DA NE” DEDİM!

  Amerika demişken... Hamileliğin altıncı ayında oraya gittiniz. Neden gerek duydunuz buna?

  - Amerika’yı çok özlemiştim çünkü, çok uzun zamandır gitmek istiyordum. Kışı hiç sevmediğim için kıştan kaçtım bir de... şubattı gittiğimde.

  Kimle kaldınız orada?

  - Annem sürekli yanımdaydı. Eşim de sık sık gelip gitti.

  Kayla’yı kucağınıza ilk aldığınızda neler hissetiniz?

  - Zor bir doğum oldu ama onu sağlıklı bir şekilde kucağıma alınca her şeyi unuttum.

  Neden zor bir doğum oldu, sorun neydi?

  - 20 saatin sonunda aldım bebeğimi kucağıma ben... Normal doğuma el vermedi vücudum. Ateşim çıktı, bebeğin kalp atışları yükseldi. O yüzden acil sezaryene aldılar. Onu gördüğüm ilk an “Bu da ne” dedim! ıkimiz de o kadar zorlanmıştık ki, suratı buruşmuştu.

  Ya babanın duyguları?

  - Emre kan görmeye tahammülü olmayan biridir ama saatlerce sıkıntı çektiğimi görünce beni ameliyathanede yalnız bırakmak istemedi. Onun desteği de bana çok iyi geldi. Kayla’yı ilk kucağına aldığında gözleri doldu.

  BEN ANNELİK İŞİNİ SEVDİM

  Adını kim koydu Kayla’nın?

  - Babası istedi, ben de onayladım. Kayla, katıksız, kötülüklerden arınmış anlamına geliyor.

  Ve Kayla artık üç aylık... Birlikte nasıl zaman geçiriyorsunuz?

  - Her şeyiyle ben ilgileniyorum, gelişimini yakından izliyorum. Çok komik bir kız. şimdiden belli istekleri var. Küçük bir insan işte... Bir de müziği çok seviyor.

  Onunla ilgili gelecek planları yapmaya başladınız mı?

  - Şimdiden hiçbir şey planlanamaz, planlanmamalı da... Yoksa çok hayal kırıklığı yaşanır. Annem gibi anne olsam ne mutlu bana... Aile bağlarına ve sevgiye önem veren, vicdanlı biri olsun yeter. Artık vicdanlı insan kalmadı çünkü. Gerisini kendi istekleri belirleyecektir.

  Kayla’nın bir kardeşi olmasını istiyor musunuz?

  - Ben bu işi sevdim. Düşünüyoruz açıkçası... İki kardeş olsunlar diyoruz. Tek çocuk olarak büyümemeli.

  Son olarak; oyunculuğa dönmeyi düşünüyor musunuz?

  - Çok istiyorum. Özledim. Ekim ayından sonra gelecek bütün teklifleri değerlendireceğim.

  YAĞMUR ÇOK İYİ BİR TEYZE OLDU

  Kardeşiniz Yağmur, Kayla’yı gördü mü?

  - Görmez mi? Kayla için deli oluyor. Gerçekten çok iyi, çok ilgili bir teyze. Zaten ben daha 13 yaşında, o 8’indeyken başlamıştı “Ben ne zaman teyze olacağım?” diye sormaya. şimdi teyzeliğin tadını çıkarıyor. Türkan anne de (şoray) gördü. O bebekliğimi bildiği için Kayla’yı bana çok benzetiyor.
   
Irmak Ünal kızı Kayla konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Irmak Ünal Babası Cihan Ünal ile barıştı

  Irmak Ünal Babası Cihan Ünal ile barıştı

  ırmak ünal babası Cihan Ünal'ın kızı Irmak Ünal 'Orada Neler Oluyor'da babasıyla 2,5 yıldır devam eden dargınlığının sona erdiğini açıkladı. Ünal "Şu an kendimi çok iyi hissediyorum. Bana soyadını, genlerini, kültürünü, her şeyini veren babama aşığım. Türkan Şoray da, Türkan annemdir. Yağmur ise canım kardeşim. Amerika'da olduğu için sık sık facebook'tan görüşüyoruz. 2009 Ünal...
 2. Irmak Ünal Doğum Yaptı..

  Irmak Ünal Doğum Yaptı..

  ırmak ünal doğum yaptı ırmak ünal doğum yaptımı ın bebeği ırmak ünal, doğurdu, kızı oldu, anne oldu, haberleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Cihan Ünal'ın kızı Irmak Ünal anne oldu.. Doğum yaklaşırken eşiyle Amerika'ya giden Ünal, 7 Mayıs'ta bir kız bebek dünyaya getirdi. Ünal bebeğine kötülükten uzak, saf anlamına gelen Kayla adını verdi. Kızını...
 3. Irmak Ünal ve Kızı Kayla!

  Irmak Ünal ve Kızı Kayla!

  ırmak ünal, kızı kayla, resimleri, birlikte görüntülendi, ilk kez, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Yaklaşık 1.5 ay önce doğum yapan Irmak Ünal kızıyla görüntülendi. 17 Eylül’de işadamı Emre Karabacak ile evlenen Irmak, balayı dönüşü hamile olduğunu öğrenmişti. 7 Mayıs’ta Miami’de bir kız bebek dünyaya getiren Irmak Ünal, kızına kötülükten uzak, saf anlamına gelen...
 4. Irmak Ünal ve Kızı Kayla

  Irmak Ünal ve Kızı Kayla

  ırmak ünal, kızı, bebeği, kayla, resimleri, röportajı, hakkında detaylı bilgiler burada Ünlü anneler kervanına katılan Cihan Ünal'ın büyük kızı Irmak Ünal'ın kızı Kayla ile birlikte verdiği röportajı sizlerle paylaşıyorum melekler 1,5 yıllık ayrılıktan sonra bir araya geldiği Emre Karabacak’la yıldırım nikahı kıyan ve aynı hızla anne olan Irmak Ünal, doğum için gittiği Amerika’dan...
 5. Irmak Ünal-Cihan Ünal Cephesinden Barışma Sinyalleri !

  Irmak Ünal-Cihan Ünal Cephesinden Barışma Sinyalleri !

  ırmak ünal cihan ünal ırmak ünal haberleri cihan ünal kızı cihan ünal haberleri 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Uzun süredir küs olan Irmak Ünal Cihan Ünal barışma sinyalleri verdi melekler. :) Baba-kız , et tırnaktan ayrılır mı hiç ? Bildiğiniz üzere Cihan Ünal kızı Irmak Ünal doğum yaptı ve Kayla adında bir kızı oldu. Ancak dedesi Cihan Ünal henüz Kayla bebeği görmedi ama bu...

Sayfayı Paylaş