Işin Reddedildiğinin Bildirilmesi:

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Işin Reddedildiğinin Bildirilmesi:
Madde 37 - Avukat, kendisine teklif olunan işi sebep göstermeden reddedebilir. Reddin, iş sahibine gecikmeden bildirilmesi zorunludur. İşi iki avukat tarafından reddolunan kimse, kendisine bir avukat tayinini baro başkanından isteyebilir. (Değişik fıkra: 02/05/2001 - 4667/25. md.) Tayin olunan avukat, baro başkanı tarafından belirlenen ücret karşılığında işi takip etmek zorundadır.

Gebelikte kaşıntı neden olur ? Gebelikte kaşıntıya ne iyi gelir ? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Maddi durumun iyi değil bilgisayara ihitiyacım var yardım edin Maddi durumun iyi değil bilgisayara ihitiyacım var yardım edin
merhabalar benim yardima ihtiyacim var melekler mekani diyor umarim bende bur melekle karsilasirim oncellikle ben ogrenciyim univ 3.sinifa gectim babam var ama yok denebilir bize hic bir sekilde bakmiyor calismamiza da izin vermiyor psikolojik...
Soru-Cevap 0
Bel ağrısına ne iyi gelir ? Bel ağrısına ne iyi gelir ?
Artrit, yapısal veya sinir problemi, yanlış duruş, çok ağır bir şeylerin kaldırılması bel ağrısına neden olabilir. Bel ağrısı ile mücadele ediyorsanız, şunu bilin: Kesinlikle yalnız değilsiniz.Çoğu insan hayatının bir noktasında bel...
Tüm Sağlık Konuları 1
Hemoroid nedir ? Hemoroide ne iyi gelir  ? Hemoroid nedir ? Hemoroide ne iyi gelir ?
Hemoroid bir çok insan için ortak bir sorundur. Hemoroidler, anüs ve rektumda şişmiş damarlardır. Hemoroidlerin yaygın semptomları ağrı, kaşıntı ve rektal kanamayı içerebilir. Sırasıyla iç ve dış hemoroid olarak adlandırılan anüs ve...
Tüm Sağlık Konuları 1
Yüce kitabımız kuran-i kerim. Yüce kitabımız kuran-i kerim.
Çok şükür Rabbime yüce kitabımız kuran-i kerimi okumaya başladım. Ama ara verdiğim an heryer BENBEYAZ gözüküyor gözüme adeta bir parlaklık ışık oldu çok güzel. Acaba herkeze oluyormu normal kitapda böyle birşey hiç olmadı. Rabbime şükürler olsun...
Soru-Cevap 0
Gebelikte kaşıntı neden olur ? Gebelikte kaşıntıya ne iyi gelir ? Gebelikte kaşıntı neden olur ? Gebelikte kaşıntıya ne iyi gelir ?
Gebe olduğunuzda vücudunuz hem hormonal hem de duygusal bir dönüşüm geçirir. Hamile kadınların yaklaşık dörtte birinin ortak septomu kaşıntıdır.Hamilelik vücudunuzda birçok değişiklik getiriyor. Bu değişiklikler mide bulantısı, vücut...
Gebelik 1