1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

İsmail Ayaz

Konu, 'otobüs firmaları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ismail ayaz Bilgiler Firma: İsmail Ayaz
    Firma Gerçek Adı: İsmail Ayaz Oto.İşletmesi
    Yön. Kur. Başkanı / Sahibi: İsmail Ayaz
    Genel Müdür: Oktay İncesu
    Merkez Adresi: Oto.Terminali Kartal Kav. No:Z / 56 Eskişehir
    İletişim Bilgileri
    Tel 1: 444 26 26
    Tel 2: (222) 227 89 39
    Faks: (212) 658 01 56
    Web: www.ismailayaz.com.tr
    Büyük İstanbul Otogarı Bilgileri
    İşletme Yetkilisi: Selim Aker
    Peron No: 155
    Tel 1: 444 26 26
    Tel 2: (212) 658 01 52

kaynak:frmpaylas

İsmail Ayaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İsmail GASPIRALI

İsmail GASPIRALI

Türk dünyasının büyük düşünce adamlarından ve reformistlerinden biri olan Gaspıralı İsmail Bey, Kırım Harbi (1853-1856) bütün şiddetiyle devam ederken, Bahçesaray'a iki saat mesafedeki Avcıköy'de dünyaya geldi. Babasının doğduğu köye nisbetle Gaspirinski (Gaspıralı) lâkabını alan İsmail Bey'in çocukluğu, Kırım Türk kültürünün beşiği olan Bahçesaray'da geçmiş ve bu şehir, onun ruhunda,...
  2. gazneli mahmud ve ayaz

gazneli mahmud ve ayaz

Gazneli Mahmud ve Ayaz Hindistan'da kurulan Türk İmparotorlukları sultanlarından meşhur Gazneli Mahmut bir gün saray ekranıyla beraber ava çıkar. Avda önüne bir geyik çıkmıştır. Gazneli Mahmud geyiği vurmak için peşine düşer ve atıyla geyiği kovalmaya başlar. Bir müddet arkasından gittikten sonra önündeki geyik geri dönüp : - Senin vazifen beni vurmak mı, sen bu iş için mi yaratıldın?,...
  3. Ayaz

Ayaz

Rüyada ayazda kalarak çok üsüdügünü gören kimse, islerinin bozulmasindan dolayi sikintiya düser. Geçim darligi çekerek çok üzülür.
  4. Gökhan Özen - Ayaz

Gökhan Özen - Ayaz

Sildim attım alın yazımdan Senden başka ne varsa Sarıldım sensizliğe can yoldaşı olur diye Sensiz sokaklarında Sensiz sokaklarımda Yine yar yar yar yine seni bana yaz Bu senede uğramadı buralara yaz E hadi yar yar yar yine seni bana yaz Duramam hiç artık buralar ayaz

Sayfayı Paylaş