1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  İstanbul'da miting trafiğine dikkat

  Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Kazlıçeşme ve Çağlayan'da 22 Mart Pazar günü yapılacak mitingler nedeniyle bazı noktalar trafiğe kapatılacak. İstanbul Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, Pazar günü Zeytinburnu Kazlıçeşme Meydanı'nda yapılacak açık hava toplantısı dolayısıyla aynı gün saat 08.00'den itibaren Onuncuyıl Caddesi (Sahil kuzey güney girişleri ve Belgrat Kapı arası), Zeytinburnu varyanttan Zeytinburnu'na giriş, Taşhanlar Varyanttan Zeytinburnu Abay Caddesi'ne girişler, Zeytinburnu Önleyici Hizmetler Ekipler Amirliği önünden geçen Abay Caddesi, Yedikule Göğüs Hastalıkları Hastanesi önü, Balıklı Rum Hastanesi önü, Kazlı Çeşme Pazar önünün (Muammer Aksoy Caddesi) trafiğe kapatılacağı bildirildi.

  Açıklamaya göre, Mevlanakapı Kavşağı sahil istikameti, Yenikapı istikameti Galeria ilerisi Zeytinburnu Köprüsü, Samatya Işıklar Ataköy istikameti ve Zeytinburnu İlçesi Kazlıçeşme Mevkii ve çevresindeki yolların ihtiyaç duyulması durumunda trafiğe kapatılacak.

  Açıklamada, sürücülerin, Emine Erkul Caddesi ve Emine Erkul Caddesi'nden E-5'e katılım, Yenikapı Mustafa Kemal Paşa Bulvarı'ndan Atatürk Bulvarı, Vatan Caddesi'ne ve Millet Caddesi'ne katılım ile Topkapı'dan E-5 güney-kuzey katılımını alternatif olarak kullanabilecekleri duyuruldu.

  ÇAĞLAYAN'DAKİ AÇIK HAVA TOPLANTISI


  Çağlayan Meydanı'nda 22 Mart Pazar günü yapılacak olan açık hava toplantısı dolayısıyla da aynı gün saat 09.00'dan mitinglerin bitimine bazı cadde ve sokakların ihtiyaç duyulduğunda kontrollü olarak trafiğe kapatılacağı bildirildi.
  Buna göre, Darulaceze Caddesi, Piyalepaşa Caddesi, Çağlayan Vatan Caddesi, Kağıthane Caddesi, Dr.Cemil Bengü Caddesi, İzzet Paşa Caddesi, Abide-i Hürriyet Caddesi, 28 Nisan Caddesi, Halide Edip Adıvar Caddesi, Fevzi Çakmak Caddesi ile Feriköy Kasap Sokak, Akar Sokak, Eğitim Sokak, Ayazma Sokak, Gürun Sokak, Fırın Arkası Sokak, Fırın Aralığı Sokak, Çınar Sokak, Çağlayan Top Sahası Yanı Sokak, Egemen Sokak, Yurt Sokak, Kanarya Sokak, Zafer Sokak, Yavuz Sokak, Avcılar Sokak, Yeniyol Sokak ve İdil Sokak gerektiğinde araç trafiğine kapalı olacak.

  Ayrıca, Kasımpaşa'dan Piyalepaşa Bulvarı'na katılım, Çağlayan Piyalepaşa Bulvarı'na Katılım, Okmeydanı Piyalepaşa Bulvarı'ndan Çağlayan istikametine katılım, D-100 Karayolu'ndan Çağlayan katılımı, D-100 Karayolu'ndan Kasımpaşa katılımı, Vatan Caddesi Çağlayan çıkışı, Mecidiyeköy'den Çağlayan'a gidiş Kuştepe Işıklar, Şişli istikametinden Çağlayan'a gidiş Hürriyet Tepe Işıklar, Kağıthane Caddesi'nden Çağlayan'a çıkış, Okmeydanı Kavşağı'ndan Darülaceze Caddesi'ne çıkış, TEM'den Darülaceze Caddesi'ne geliş, Piyalepaşa Darülaceze gelişi, Perpa Darülaceze gelişi, Gürsel Mahallesi gelişi, Halide Edip Caddesi Şişli gelişi ve Şişli'den Çağlayan'a geliş noktaları da trafiğe kapatılacak.

  Açıklamada, Kasımpaşa'dan-Çağlayan yönüne gidecek sürücülerin, Okmeydanı ve Kağıthane istikametini, Okmeydanı'ndan Piyalepaşa yönüne gidecek sürücülerin ise Haliç Hasköy istikametini, D-100 Karayolu'ndan Çağlayan ve Piyale Paşa Bulvarı'na gideceklerin Okmeydanı ve Mecidiyeköy-Balmumcu istikametini, Kağıthane'den-Çağlayan yönüne gideceklerin Okmeydanı-Sütlüce-Çeliktepe-Gültepe istikametini, Vatan Caddesi'nden-Çağlayan istikametine gideceklerin Kağıthane-Gülbağ-Mecidiyeköy istikametini, Mecidiyeköy'den Çağlayan yönüne gideceklerin E-5 veya Şişli yönünü, Şişli'den Çağlayan yönüne gidecek sürücülerin, E-5'ten Mecidiyeköy-Kuştepe-Dereyolu istikametini, Okmeydanı'ndan Mecidiyeköy'e gideceklerin E-5 istikametini ve TEM ve Okmeydanı'ndan Şişli istikametine gideceklerin ise Haliç veya Mecidiyeköy istikametini kullanabilecekleri duyuruldu.


   
İstanbul'da miting trafiğine dikkat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Miting

  Miting

  Rüyada miting görmek, çok karisik bir is içinde bulundugunuza, islerinizin düzgün bir hale girmesi için sabirli olmaniz gerekecegine isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada bir mitinge katildigini gören kimse isyankar ve hirçin birisi olduguna isarettir
 2. İstanbul'da miting krizi

  İstanbul'da miting krizi

  Seçim Kurulu, AKP ve CHP'nin aynı gün, aynı meydanda miting yapmasına izin verdi, ortalık karıştı. İstanbul Valisi Muammer Güler, AKP ve CHP'nin yerel seçim öncesi 22 Martta Kazlıçeşme'de yapacağı mitinge ilişkin sorusu üzerine, bu konuda çok yanlış bir bilginin kamuoyuna intikal ettiğini söyledi. Seçim kanununa göre, son 10 günün, yani 19 Mart ile 28 Mart akşamına kadar olan sürenin...
 3. 1 mayıs İstanbul'da trafiğe kapalı yollar

  1 mayıs İstanbul'da trafiğe kapalı yollar

  1 mayıs İstanbul'da trafiğe kapalı yollar hangi yollar lütfen bu konuda bilgisi haberi olan varsa yazsın!
 4. Yarın İstanbul'da Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak!

  Yarın İstanbul'da Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak!

  istanbul yol durumu istanbul trafik durumu Sevgili melekler, yarın düzenlenecek olan "İBB Başkanlık Kupası Atletizm Yarışları" sebebiyle İstanbul'da bazı yollar trafiğe kapatılacak. Konuyla ilgili açıklamalar şöyle... İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Fevzipaşa Caddesi, yarın saat 07.00'dan etkinlik bitimine kadar Edirnekapı-Şehzadebaşı Camisi arasında her iki...
 5. Bugün İstanbul'daki Bu Yollar Trafiğe Kapatılacak!

  Bugün İstanbul'daki Bu Yollar Trafiğe Kapatılacak!

  istanbul trafiğe kapalı yollar, istanbulda trafiğe kapalı yollar, 29 ekim gösterileri Sevgili melekler, İstanbul'da yaşayan meleklerimizi ilgilendiren bir haberle karşınızdayız. Bugün, yarın ve salı günü İstanbul'da bazı yollar 29 Ekim törenleri provaları amacıyla trafiğe kapatılacak. Kapatılacak yollar, kapatılma saatleri ve alternatif güzergahlar hakkındaki bilgiler ise şöyle......

Sayfayı Paylaş