İstanbulda Patlama Oldu

ßeLeN

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
İstanbulda Patlama Oldu
istanbuldaki patlama istanbulda patlamalar
güncel haberler, yeni haberler, istanbulda patlama, kaç yaralı, can kaybı varmı sorularınıza cevaplar burada

İstanbul'da patlama oldu meleklerim. Gün geçmiyor ki bir dyerde patlama can kaybı olmasın hergün bir yeni bir fazla kötü habere açıyoruz gözlerimizi yine olanlar olmuş..

İstanbul Etiler'de Akmerkez yakınında patlama meydana geldi. Bölgeye ambulanslar sevk edildi. İlk belirlemelere göre biri ağır 3 kişi yaralandı.

Bombanın çöp kutusunda bırakıldığı tahmin edilirken olay yerinde bir şüpheli paket daha bulunduğu ve bomba imha ekiplerinin bölgeye gönderildiği kaydediliyor.

Patlama nedeniyle Etiler, Zincirlikuyu başta olmak üzere 2'inci Köprü yolu ve İstanbul'un büyük bölümünde trafik felç oldu.İstanbul'un en işlek bölgelerinden Etiler'de Akmerkez'in önündeki Koç Köprüsü'nün altındaki İETT durağında patlama meydana geldi.
Patlamanın şoku ile araçarını olay yerinde terk eden vatandaşlar büyük bir panik yaşadı. Olay yerindeki araçların camları patlamış durumda.
1 ağır 3 kişinin yaralandığı bildirilirken yaralılardan birinin kadın olduğu açıklandı.
Bir görgü tanığı tek patlama sesi duyduğunu söyledi. Çevredeki binaların camlarında herhangi bir hasar olmadığı öğrenildi.
Olay yerinde etrafa dağılmış eşyaların olduğu görüldü. İkinci bir bomba olma ihtimaline karşı polis etrafta güvenlik kordonu oluşturuyor.
Köprünün altında bir taksi, iki otobüs ve bir sivil araç patlamadan etkilendikleri için duruyor. Otobüslerde yaralı olup olmadığı ise bilinmiyor.
Yabancı ajanslar yaralı sayısının birden fazla olduğunu belirtiyor.
Arka sokakta Polis Meslek Yüksek Okulu olduğu için bu olayın polise yönelik olma ihtimali üzerinde de duruluyor.
Çevredeki beton artıkları köprünün oldukça hasar gördüğünü gösteriyor.
Patlama sonrası bölge trafiğe çift yönlü olarak kesildi.
 
T

TİTAN

Forum Okuru
Yaralı sayısının 1'i ağır 7 kişi olduğu söyleniyor.Başka bir kaynak ise 5 yaralı diyor.Yaralılardan birinin bayan olduğu,bir yaralının da bacağının koptuğu ve ssk okmeydanı hastanesine kaldırıldığı söyleniyor...
 

Benzer İçerikler

KızılÖtesi
Cevaplar
1
Görüntüleme
642
*MeleK*
*MeleK*
PaSikA
Cevaplar
0
Görüntüleme
411
PaSikA
PaSikA
Cevaplar
0
Görüntüleme
541
PaSikA
PaSikA
Üst